Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki!
Polecicie wypożyczalnię samochodów w Hiszpanii? Jakie macie doświadczenia z pośrednikami takimi jak rentalcars.com czy economycarrentals.com? Ceny wyglądają na dużo lepsze niż bezpośrednio w wypożyczalniach.
#hiszpania #podroze #wypozyczalniasamochodow
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piternet: to drivy raczej kiepsko wypada w porównaniu z komercyjnymi wypożyczalniami. Sprawdziłem tydzień w Maladze (lotnisko) i wychodzi najtaniej (Ford Fiesta) 121 EUR, limit 1200 km oraz udział własny 900 EUR - 3000 EUR. Dla porównania (nie najtańsza) oferta z easyrentcars:
35 EUR - Nissan Juke bez limitu kilometrów, udział własny w szkodzie max 2000 EUR (lub ubezpieczenie udziału własnego + 20 EUR = 55 EUR)

@fubica:
  • Odpowiedz
@tarasino Hmm, nie wiem jakie daty wpisałeś ze wyszło ci 35 eur w Maladze, z ciekawości sprawdziłem od czwartku na tydzień na twojej wyszukiwarce i najtańsza oferta to 96 eur z udziałem do 1000 eur, na drivy za 110 eur coś znalazłem - czyli rzeczywiście więcej, ale niewiele. Drivy ma dla mnie zalety takie jak niska cena na jeden/dwa dni (w wypożyczalni zwykłej często wyjdzie na dwa dni tyle co na
  • Odpowiedz
od czwartku na tydzień


@piternet: bez jaj. Kto planując wyjazd zagraniczny rezerwuje auto dzień przed ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cenę podałem dla terminu 4-11 październik.
W tym samym terminie masz bardziej zbliżoną ofertę do najtańszej na Drivy: Fiat 500, 1400 km limitu - 5 EUR (+ ubezpieczenie udziału własnego 20 EUR = 25 EUR). Oferty z limitem kilometrów należą do najtańszych więc 110 EUR jeszcze
tarasino - > od czwartku na tydzień

@piternet: bez jaj. Kto planując wyjazd zagran...

źródło: comment_dL27BmFeya9hjB03AFRU0OJZRADib6P4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tarasino > Kto planując wyjazd zagraniczny rezerwuje auto dzień przed ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja, taki termin bo na czwartek szukam auto w Macedonii akurat (tu akurat z jakichś tradycyjnych wypożyczalni, to Macedonia XD). Masz absolutną rację że na typowe wakacje planowane dużo wcześniej i długi okres wynajmu Drivy jest nieopłacalne, ale OP nie precyzował czego dokładnie potrzebuje, a mam dobre doświadczenia z Drivy w Hiszpanii,
  • Odpowiedz
@piternet serio musisz robić coś nie tak...
Ja w marcu w Walencji (podczas Las Fallas) miałem Countrymana na tydzień za 17 EUR a mniejsze auta były po 4-10 eur. Dojazd na lotnisko 10-15 zł metrem, nie pamiętam dokładnie.
Teraz rezerwowalem znajomemu fiata 500 w tej samej wypożyczalni (click rent) na easyrentcars na 28 (!!!) dni, 8400 km limitu, Full to full za 20 EURO. 27.09 - 25.10. Były jeszcze kupony dla
tarasino - @piternet serio musisz robić coś nie tak... 
Ja w marcu w Walencji (podcza...

źródło: comment_vtFFi0xca5LGXpuUoQCqbcoXmE4eThyh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz