Wpis z mikrobloga

@mericcolo: no to rozwiń, w czym SE był lepszy od Mi A2???

Bo jak czytam takie posty, to sobie wyobrażam że miałeś Xiaomi w wersji CN a nie Global, z jakimś customRomem dogranym przez sklep, z "dodatkami". ;)

Sam nie mam Xiaomi, bo ostatnie telefony to wybitny OnePlus a obecnie Honor, ale kupiłem siostrze Redmi Note 5 i chodzi jak złoto ten telefon. Jak ktoś przywyknie do nakładki, to swietny sprzęt
@ravau: lepszy aparat, nfc, kompatybilność z większa liczba gier i aplikacji. Wziąłem MIA2 zamiast Pocophone ze względu na Android One który ma imitować ekosystem usług, niestety robi to nieudolnie
Kocham te porównania tanich budżetowych telefonów do iPhonów za ponad 3.5 klocka. Pokazuje to jak w gruncie rzeczy niewielka jest między nimi różnica pomimo tak dużej różnicy w cenie.

Redmi note 4 here. Jeden jedyny problem jaki mam to od czasu do czasu nie wykrywa słuchawek, reset i spoko. Większe problemy to mają współpracownicy na swoich iphonach (które im np. Nie działają przy mrozach ;) )
@mericcolo: to co piszesz to wygląda na uszkodzenie telefonu, trzeba było iść na gwarancję a nie się męczyć i teraz narzekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a aparatu iphone nie ma lepszego i mieć nie będzie. Większość flagowców xiaomi będzie robić lepsze foty niż zeszła generacja czyli X-XS-XR, wystarczy zainstalować jedną apkę GCAM.

Natomiast iphony 11 i reszta fonów na androidzie będą zmiecione przez pixela 4.
@mericcolo: Ja dwa lata temu zamieniłem Redmi note 4 pro na iphona SE. Jedyny dostępny na dobry telefon 4". Do dzisiaj jestem zadowolony - jedynie bateria zaczyna niedomagać.