Wpis z mikrobloga

@mericcolo: witamy z powrotem w gronie użytkowników pozbawionych alertów takich jak „Niestety, proces com.android.is.shit został zatrzymany.” ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@smieszki_na_pelnej: MiA2, dziwne przypadłości, jak ekran, który sam się wciskał jakby (problem software, reset pomagał), fabrycznie wadliwa pamięć flash, przez co chrome się crashował, no i słaba wydajność + nieintuicyjny system, inb4 wgraj custom rom
  • Odpowiedz
@Zajoncu: system jest sprawniejszy i lepiej dopracowany, spójny wizualnie i intuicyjny. Można się śmiać, ze nowości implementowane są do iOS wybiórczo i po latach, ale dzięki temu wiadomo, ze będzie to działać. Najbardziej na plus jest pewność marki i urządzeń, chociaż kiedyś zarówno z iPhone jak i z Mac Mini co chwile biegałem do serwisu, mimo ze jeszcze wcześniejszy iPhone dzialal 5 lat bez zarzutu
  • Odpowiedz
@T1oo: Xiaomi nie jest gorsze, ale urządzenie za 1k nie będzie lepsze i tańsze, tylko tańsze. W półce cenowej 2-3 tys zawsze stawiał bym na iPhone, chociaż topowe urządzenia innych producentów mogą dorównać i tu wygrywa iOS jedynie, bo specki to wiadomo
  • Odpowiedz
@Blaskun: nikt tak nie dyma, jak producenci urządzeń, którzy reklamują swoje urządzenia jako wielozadaniowe smartfony robiące super zdjęcia, które fotografują w jakości Sony Ericsson k550i i tracą wsparcie po 2 latach
  • Odpowiedz
@mericcolo: Jak to jest mieć płynny, działający telefon bez alertów o zatrzymaniu procesów, bez konieczności zgód do uprawnień do wszystkich aplikacji, który będzie miał długie wsparcie systemu, intuicyjny i wzbudzający ból dupy tej biedniejszej części Polaków? Zajebiście, no nie? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: jak miałem kilkanaście lat to się cieszyłem, że mogłem sobie poflashować custom romy i trimmować pamięć. Dorosły cżłowiek nie ma czasu na takie głupoty i chce mieć urządzenie, które po prostu działa. Odtwarza muzykę w dobrej jakości, robi piękne zdjęcia, bez problemu uruchamia wszystkie aplikacje i gry, a także nie zawiesza się na każdym kroku.
  • Odpowiedz
@mericcolo: jeszcze dopisz że A2 lite xD

Jezusie xD kup Mi9, Mi9T Pro, Mi Mix 3, a następnie uczciwie porównuj do iPhona xD

Bo pisanie w taki sposób jak twój, to tak jakby kupić myPhone za 599zl i porównywać do XR. xD
  • Odpowiedz