Wpis z mikrobloga

@chim3ra: Mam opisywać cały niedorobiony gejmplej? Podania, strzały, sposób przeprowadzania akcji, bramkarze zwijający się w jakąś dziwną do określenia pozę podczas strzału, piłka zachowująca się jakby została ulepiona z jakichś papierowych śmieci xD Grałem chwilę w 19 Lite i widzę że nic się nie zmieniło.
@chim3ra: Na demo? Nie dzięki, jest tylko minimalnie lepsze niż PES, z tym że EA zawsze w demie idzie w jakimś dziwacznym kierunku robienia z FIFY PESa z niedokładnością podań i wolnym gejmplejem dla upośledzonych. Całe szczęście pełna wersja od lat wygląda inaczej i jest przynajmniej te 5/10 a nie jak PES 1/10
@Raul777: Jak się nie przechodzi na PESA to trzeba umieć grać w nią ewentualnie się nauczyc a nie idzie się na tą zautomatyzowaną Fifę gdzie wszystko jest podane na tacy a jeszcze że tak wtrące online i jak masz skład za kilkanaście milionów to możesz się bawić skutkiem i nic nie robić. Skład sam za ciebie zrobi robotę więc również życzę powodzenia.
@Raul777: Akurat demo PESa jest fantastyczne w tym roku. Wykonczenia sa bardzo naturalne, budowanie akcji i podania calkiem realistyczne. Sam sie do pelnej wersji w tym roku pewnie jeszcze nie przekonam, ale gameplayowo jest 2 poziomy wyzej niz Fifa 19. Jaka sie okaze Fifa 20 po 5 patchach to sie odpiero okaze.
@czlapka: będziesz inaczej śpiewał jak zaczniesz przegrywać mecze po tym jak chcesz podać w lewo, wychylasz drążek w lewo, a piłka jest zagrana w prawo prosto pod nogi przeciwnika, #!$%@? tak mecz raz, drugi trzeci i zmienisz podejście do tej kwestii...
@czlapka dzieciom fify nie wytłumaczysz, ja od 3 lat kupuje tylko pesa, gra w fife to dla mnie mexzarnia, zero frajdy. Pes 2020 noty 8.5/10 od prasy i 9/10 od graczy o czyms swiadcza.
@Gibster1: @czlapka: @prodigi: @uhceiP: Nie do końca rozumiem skąd u was podejście takie jakbym wam kogoś z rodziny obrażał, chcecie grać to grajcie, moja opinia jest jaka jest, kiedyś (okolice 2001/2 roku) grałem w fifę i pesa - wolałem pesa, później (2006/7) wolałem fifę, w okolicach 2010/11 przesiadłem się na pesa, od 2016 grałem w fifę ale sprawdzam co tam w pesie i sytuacja wygląda jak wygląda. Na
@Salatka: Brak licencji mi osobiście w pesie nie przeszkadza, tym bardziej że jest to do załatwienia ponoć. Do języka można by się przyczepić bo jednak można uznać za trochę niepoważne wypuszczanie produktu który chyba powinni chcieć sprzedać na różnych rynkach, a chyba przygotowanie większej ilości tłumaczeń do gry o kopaniu w piłkę nie jest jakoś kosztowne. Ale drewniany gejmplej to prawdziwy problem i już jest nie do przeskoczenia bez solidnych zmian