Wpis z mikrobloga

Skoro nauczyciele nie reagują na patologie to może znajdźmy dane tego typa i odpowiednio go wypromujmy żeby wszyscy usłyszeli o tym patusie.

Takie osoby powinny być #!$%@? z publicznej uczelni na zbity pysk bo i tak gówno z niej wynoszą. Dobrze wiemy, że takich idiotów w szkołach jest więcej i wypadałoby w końcu rozglaśniać takie sprawy albo zrobić specjalna listę szkół w których były takie afery to może dyrekcja by w końcu bardziej reagowała a nie tylko trzymała jednego "ucznia" więcej dla hajsu.

#csiwykop #wykopefekt #afera i może #przegryw bo oni często mieli doczynienia z takimi typami.
  • 22
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karolzzr: sęk w tym że nie o to chodzi, jeśli ktoś Ciebie opluje i go zlejesz to w jakimś sensie Cię rozumiem, ale jak chcesz narobić syfu komuś za coś co zobaczyłeś w necie to uważam że nie Ty powinieneś się tym zajmowac
@vCertus: zwykle jest tak, że największa patologia trzymana jest w tych "najlepszych" szkołach.
Np w moim miasteczku jest liceum nr 1 - szkoła, gdzie na 1 miejsce chciało się dostać 30 osób. Uważana za właśnie taką ekskluzywną ale... interwencje policji tam to codzienność, handel narkotykami na przerwach, bijatyki i katowanie przegrywów, seksy w kiblach i co za tym idzie największy odsetek ciężarnych uczennic - taka codzienność dla tej elYtY
@barwus: Przecież nie pisze żeby go wieszać. Takie sytuacje są zamiatane pod dywan, a delikwent czuję się bezkarny. Dyrekcja interweniuje dopiero gdy mają rozgłos i nie chcą mieć negatywnej opinii. Właśnie rozgłosem możemy liczyć na interwencję z ich strony.

Sam miałem doczynienia z kilkoma debilami z klasy i irytowało mnie to, że nikt nie reaguje, kolejna lekcja zmarnowana albo co gorsza oberwie za nich cała klasa, a oni sami potrafią mieć
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vCertus: ja wiem że w tej sytuacji to co zaraz napisze nie koniecznie ma sens, ale kiedyś do znajomego podszedł koleś o powiedział że da mu 50 zł jeśli ten weźmie wiadro, wyleje wodę do rzeki i pozwoli sobie zrobić zdjęcie - jak dla mnie okazja. Tyle tylko że potem podpisali to jakoś w deseń: mieszkańcy wylewają ścieki do rzeki. Tyle razy się pomyliłem w osądach że z założenia nie popieram
@barwus: wiem o co ci chodzi ale w tym wypadku nic go nie usprawiedliwia, a to już dyrekcja rozstrzygnie czy uczeń robił to umyślnie czy nie. W większości takich przypadków ci uczniowie nie mają nic na usprawiedliwienie, a po takiej akcji może w końcu szkoły by inaczej patrzyły na patologię bo takie coś zdarza się bardzo często a oni czują się bezkarni.