Wpis z mikrobloga

Witam, jako, że niektórzy ostro polecieli w #!$%@? proszę o informację kto próbował się skontaktować ze swoim rywalem ale nie dostał odpowiedzi.

Walki które się odbyły :
#1 Awans: @Muumineekk
#3 Awans: @Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny
#4 Awans: @nowe_nowiuskie_konto
#5 Awans: @klik34
#6 Awans: @G433N
#8 Awans: @kwsap
#9 Awans: @akwajuk21
#10 Awans: @Mirko_z_Przypadku
#11 Awans: @MotoKomando

Więc nie ma wyników walk nr: 2 oraz 9
Ja zgłaszałem się do @rob4k ale nie odpowiedział więc oficjalnie jest zhańbiony za chęć udziału i polecenie w ciula.

Proszę aby pozostałe osoby które miały walczyć w walkach:
2) @Caymort vs @BucziOsw

napisały która z osób nie wywiązała się z umowy.

Na odpowiedzi czekam dziś do 18, po tej godzinie kolejne losowanie par.

#wykopoweufc #ps4 #ufc
  • 15
  • Odpowiedz
@wicked93: to pierwsze zawody, daj mi rozgryźć to wszystko xD
KSW też od razu nie było pro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zobacyzmy ile osób się zgłosi do kolejnej edycji i wtedy można porobić grupy jak byłoby z 16 osób to 4 grupy po 4
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wicked93: jak dla mnie forma turniejowa jest spoko, bo nie ma żadnych kalkulacji, żeby zostać mistrzem trzeba wygrać po prostu. Ewentualnie widzę to tak, żeby na podstawie tego turnieju zrobić jakiś ranking i zestawić potem już ze sobą zawodników o podobnych umiejętnościach, takie weekendowe gale robić, potem każdy wrzuca filmik z walki i zrobić z tego post z wynikami gali i linkami do wszystkich walk. Oczywiście podział na Under Card, Main
  • Odpowiedz
@Mirko_z_Przypadku: Chodzi mi o to, że ja trafiając na Ciebie lub kogoś o podobnym doświadczeniu jestem skazany na porażkę, a zakładam, że paru przeciwników bym tutaj poskładał. Natomiast teraz jest szansa(patrząc po tym kto jest po wygranej stronie drabinki) mi będzie bardzo łatwo pokonać większość z drabinki przegranej. Kwestia taka, że losowanie odbyło się na podstawie nieznajomości poziomu graczy, więc dlatego pierwszy turniej powinien być "badaniem poziomu" i np powinny być
  • Odpowiedz
@akwajuk21 damn, zadnej wiadomosci nie widzialem! :( niniejszym jednak, skoro była, biję się w pierś i przepraszam. Chyba, że masz ochote strzelić mecz dzis po poludniu
  • Odpowiedz
@akwajuk21: Ranking fajnie by było po turnieju zrobić, może nie pierwszym, ale w późniejszej fazie. A tak to jakaś tabela każdy z każdym i na koniec jakieś play off i finały, ale mi się takie coś marzy :D PS. Oczywiście szacunek za podjęcie się organizacji
  • Odpowiedz