Wpis z mikrobloga

@rgnr14: zobacz jak te słuchaweczki wyglądają, słuchawki dotykaja siebie jak nie masz ich na głowie, teraz jak tam będzie głowa między nimi to wyobraź sobie co będzie się dziać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rgnr14: Hyperxy z linka wyżej będą w porządku, dźwięk nie powala (ale w tej cenie dalej jest spoko), ale wykonanie jest dobre i moim zdaniem są bardzo wygodne.

@Jurigag: Superlux naprawdę? xD Przecież to badziewie. Co z tego, że grają przyzwoicie gdy są wykonane z najgorszego chińskiego plastiku. Pady to jakieś parciejące g---o, kabel to tez dramat. Miałem 3 pary różnych superluxów i żadne nie przetrwały roku
  • Odpowiedz
@Jurigag: Miałem je. Wykonanie może nie było aż tak badziewne w HD681, ale i tak bez szalu. Pierwsza sztuka od razu poszła na gwarancję bo dziwnie grała. W drugiej po roku przestała działać jedna słuchawka, a ten plastik od regulacji z kółkiem rozpadł się na części pierwsze xD
  • Odpowiedz
@rgnr14:
Używam cloudów od premiery.
Miałem dwie pary, na jednych usiadłem (k---a mać) kupiłem drugie. Drugie pracują od 4 lat do teraz, po 2 latach wymieniałem skórkowe nauszniki, bo mi się znosiły. Teraz po tych 4 latach widzę, że plastik spinający pałąk słuchawek (ten znad głowy) zaczyna pękać. Uprzedzam fakty i kupuję kolejne.

Zajebiście tłumią otoczenie w tych skórkowych
  • Odpowiedz