Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. Zastanawiam się nad zmianą hostingu. Czy ktoś miał przyjemność lub też nieprzyjemność korzystać z usług Linuxpl.com? Zaciekawiła mnie ich oferta dedykowana pod Wordpress, która wspiera m.in. Redis. Więcej tutaj: https://linuxpl.com/hosting/hosting-wordpress/

Obecnie korzystam z dHosting, niestety oprócz standardowej opłaty, pobierają dodatkowo za skoki bazowych zasobów (CPU, RAM) co bywa trochę uciążliwe dla portfela.

Czy ktoś może polecić ww. usługę?

#webdev #wordpress #hosting #seo
  • 13
W GTmetrix czy PageSpeed są widoczne różnice?


@metalnewspl: z tym co testowałem są duze różnice. Wiedz, że ja szukałem hostingu do około 100 zł, wiec nie porównuję do hostingów za 200-500zł. Szczegóły na pw.
@metalnewspl: naczytalem sie tylu opinii o roznych hostingach ze postanowilem sam to przetestowac na wlasnej stronie. Skopiowalem ja na kilka hostingow i wybralem ten na ktorym byla najszybsza. Polecam ta droge zanim zacznie głowa Cie bolec od czytania tego wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@metalnewspl: jest też atthost, jak szukałem to widziałem, że mieli generalnie dobre opinie, natomiast jak to działa to nie powiem, bo nie sprawdzam czy strona chodzi szybko czy nie... to był w miarę budżetowy hosting pod chyba 5-6 zaplecz
@matixrr: Jakieś przykłady co się pogorszyło? Jestem z nimi już chyba 6 lat i cały czas widzę, że idą do przodu. Temat przejęcia przez H88 wałkowany oczywiście na wszystkich "niezależnych" grupach WordPress ale nikt nigdy nie poparł tego żadnym faktem (chyba, że o czymś nie wiem).