Wpis z mikrobloga

jak tak się "opiekuję" ludźmi po #lsd i gadam z nimi, to dochodzę do wniosku, że te wszystkie super kosmiczne mądre myśli, które się ma, to wcale nie są jakieś specjalnie wybitne, tylko człowiek po tym robi się taki tępy, że byle co wydaje mu się wybitnym odkryciem XD
i wyrazić tego nie są w stanie, dlatego że nie mają dostępu do połowy słów, które znają.

#narkotykizawszespoko
noelo_cohelo - jak tak się "opiekuję" ludźmi po #lsd i gadam z nimi, to dochodzę do w...

źródło: comment_nERn09iuCIQEqBtS3z1rmhMDOrO9KCwH.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@Seishin albo nie wziales kwasa albo wziales jakas mega dawke. No nie wiem. Ja nigdy nic nie wiadzialem razy x. Tylko odbior rzeczywistości mialem inny i jak sie na danym obrazie skupilem/zawiesilem na dłużej to wtedy to plywalo, wirowalo az umysl odplywal i pojawialy sie gwiazdy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zasadzka01: może źle mnie zrozumiałeś z tym razy "x", dawka była 130, na pierwszy raz, ja mam wagę 90kg, różowa koło 60, jak machnąłem ręką przed oczami to była taka rozmnazana jakby, dlatego mogę powiedzieć że widziałem razy x, jak na coś stabilnie patrzyłem to nic nie było pomnożone, kolorki fajne, jak już była druga faza tripa to spacer był fajny w kontekście kolorów, ale nic szczególnego, ktoś wyżej dobrze napisał,
  • Odpowiedz
@Seishin: no ja na dawce 150, 170 tak nie mialem. Wiecej mie biore, bo zalezy mi glownie na fazie rozrywkowej. Z 1 strony kazdy moze inaczej reagowac,a z drugiej kazdy z kim bralem i spacerowalem mowil ze swiat jest piekny, ze czuje sie cudownie. Stad moje zdziwienie jak czytam inne opinie. Emke i 2 cb bralem. Emka cudowna ale tolerka szybko wchodzi. 2 cb tak o. Lsd to moj no 1
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: Bardzo często ludzie pod wpływem psychodelików mają problem z werbalizacją przeżywanych emocji, gdyż są one tak odmiennie przez nich postrzegane, że nie potrafią znaleźć stosownych słów, które wyrażałyby innym to, co chcieliby wyrazić. Na co dzień nie znajdują potrzeby dzielenia się swoim stanem wewnętrznym w takim stopniu, natomiast na tripie często odczuwają konieczność wręcz zakomunikowania czegoś innym, wylewa się to z nich, ale nie mają pojęcia jak ten strumień uformować,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@Seishin: to jesteś dziwny, bo LSD działa odwrotnie do tego co opisałeś. Człowiek potrafi się bardzo ucieszyć z tego, że leci motylek czy tam zachwycić jakie piękne są rośliny albo zmartwić złamanym drzewem czy załamać ręce nad martwą żabą. Generalnie amplituda i podatność na emocje jest jak u kilkuletniego dziecka co to się zapowietrza z zacieszu na widok kotka, a Ty piszesz o wypraniu z emocji jakbyście wzięli betablokery, a nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@RandyBobandy najwyższej klasy urządzenie badawcze XD


Jak rzygacie pod siebie na tych sympozjach naukowych to wzywacie karetkę, czy normalnie śmieciarkę?

@PerkoS: jak małpie dasz młotek i dłuto to co najwyżej wbije se w oko albo komuś/czemuś #!$%@?. Jak dasz taki sam zestaw sebkowi, to wybije dziurę w ławce albo wybije komuś szybę w aucie. Jak dasz komuś rozgarniętemu albo ze zmysłem artystycznym to zrobi jakiś drewniany mebel albo dzieło sztuki rzeźbiarskiej.
  • Odpowiedz