Wpis z mikrobloga

@oskar-piasecki: mogę polecić Ci ubezpieczenie turystyczne w PZU. W razie wypadku albo gdy zachorujesz będziesz miał zorganizowaną pomoc medyczną i opiekę. Przemyśl też dokupienie ubezpieczenia bagażu. Wejdź na moje.pzu.pl - sprawdzisz ile wyniesie Cię składka i jeśli będzie dla Ciebie OK, od razu kupisz polisę online :)
@oskar-piasecki: zwróć uwagę na to czy koszty leczenia są na każde zdarzenie czy na wszystkie zdarzenia w okresie ubezpieczenia oraz na to czy transport medyczny jest w kosztach leczenia czy poza i czy jest jakiś limit na transport, rozpoznawalność logo firmy za granicą na pewno ma również wpływ na obsługę
@Yeezy: Warta. Tak się złożyło, że musiałem dwa razy skorzystać z ubezpieczenia. Wszystko przebiegło super, jedyny minus to że kontakt tylko przez telefon, niby jest opcja zgłoszenia przez messenger ale Pani odpisała mi po dwóch dniach.. Załatwiali mi dwie wizyty, jedną na Krabi druga w Bangkoku. Wszystko opłacone z góry, leków również nie musiałem wykupować bo dostałem je w klinice i szpitalu. Płaciłem coś ok 63zł/osobe. Kwota jak dobrze pamiętam 400tys.