Wpis z mikrobloga

Ale niektórzy z was są nienormalni.
Stworzyliście w swoich głowach świat, w którym
wszystkie kobiety, to potwory zaprogramowane żeby was zniszczyć.
Wasze p0lki są jednymi z najbardziej zakompleksionych kobiet na świecie.
I to przez kogo? No właśnie kurde w dużej mierze przez takich facetów jak wy, bo dam sobie rękę uciąć, że nie jesteście idealni, ale pierwsi żeby oceniać nas. Co wy sobą reprezentujecie?
Siedzenie przy kompie i wylewanie swoich frustracji? X D
Jakie wy macie zainteresowania? Plany?
Kobiety są #!$%@? oceniane cały czas, wszystko co robimy jest oceniane. Przemek do roboty przyszedł spocony i przetłuszczony? Spoko, ale czekaj Marta przyszła dzisiaj bez makijażu?! Ja #!$%@?, ale brzydka iks dedede
Przemek czegoś nie rozumie? Spoko stary, już ci tłumaczymy, Marta czegoś nie potrafi? Ale te baby to są tępe X D
Już nie mówiąc, że jak Przemek idzie coś zrobić, to nie martwi się o to, że jakiś stary dziad może swoimi zagrzybiałymi rękoma go zmacać, bo serio w zwykłym sklepie trzy razy zostałam przez takich dziadów zmacana i ja nie mówię w tej chwili o dotknięciu mojego ramienia.
A co do tych betabankomatów, to
pracuje do końca wakacji w sklepie i chyba by wam mózgi wybuchły jakbyście zobaczyli, że 3/4 kobiet płaci za zakupy jak jest ze swoim facetem, a pary 16-25 lat, to już w ogóle prawie mi się nie zdarza, żeby chłopak płacił za cokolwiek podczas robienia zakupów. Wśród koleżanek też jakoś nie słyszę, żeby facet je utrzymywał xD
Wiem, że są takie przypadki, ale są też #!$%@? przypadki, że to kobieta jest bankomatem. Jak na przykład u mojej mamy, mój ojczym to #!$%@? leń i jest utrzymywany przez nią, i co mam teraz iść na wykop i wylać frustracje jacy wszyscy jesteście #!$%@? i szukacie sponsorów?
kaborecik - Ale niektórzy z was są nienormalni. 
Stworzyliście w swoich głowach świa...

źródło: comment_hMhbxnZRiFup90XvuCLUiZdyfgt1tWH9.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@kaborecik:

Przemek do roboty przyszedł spocony i przetłuszczony? Spoko, ale czekaj Marta przyszła dzisiaj bez makijażu?! Ja #!$%@?, ale brzydka iks dedede


Zawsze miałem #!$%@? jajca na to czy któraś z was przychodzi bez makijażu. Nawet lepiej bez bo nie ma nic bardziej obrzydliwego niż strupy na ryju zapaskudzone farbą.

Za to pszemkowi zawsze mówiłem, że #!$%@? gównem jak #!$%@?ł gównem.
  • Odpowiedz
@kaborecik: Niektórzy działają według prostej zasady: nie możesz kogoś mieć więc go znienawidź/obrzydź innym.
Kiedyś wykop był kojarzony z ciekawostkami, nowymi technologiami itp - teraz gimbusy i frustraci. Szkoda gadać
  • Odpowiedz
że 3/4 kobiet płaci za zakupy jak jest ze swoim facetem


@kaborecik: mam nadzieję, że nie próbujesz hejtowac generalizowania, jednocześnie wycierając z tych 3/4 jakieś wnioski. Jak i z pozostałych opisanych przypadków

U mnie np różowa płaci najczęściej za zakupy, ja opłacam rachunki, samochód, całą masę mniejszych lub większych bzdetow. Widząc nas z pozycji kasjerki z markecie to różowa jest moim bankomatem.
  • Odpowiedz
@jej_czarne_oczy:

Wystarczy mieć jakieś zalążki asertywności i nie dać się macać jakimś zdesperowanym dziadom

Czy ty jesteś w tym miejscu poważny i naprawdę sugerujesz, że problem molestowań i gwałtu jest do rozwiązania zwykłą asertywnością? Nie mierzi mnie cała reszta jadu w tym wątku, ale to, co ty tu napisałeś jest skrajnie obrzydliwe.
  • Odpowiedz
Spoko, ale czekaj Marta przyszła dzisiaj bez makijażu?! Ja #!$%@?, ale brzydka iks dedede

Przemek czegoś nie rozumie? Spoko stary, już ci tłumaczymy, Marta czegoś nie potrafi? Ale te baby to są tępe X D


@kaborecik: Cały wpis to przekręt w drugą stronę ale to mnie w ogóle rozpierdzieliło - alternatywna rzeczywistość. Przemek ty pierdoło życiowo - nie umiesz tego dokręcić. O Martunia nie umie - trzeba jej pokazać bo jest
  • Odpowiedz
@kaborecik: Zbyt emocjonalny wpis, za mało w nim retoryki, a o dowodach anegdotycznych nie będę nawet wspominał. Jeśli już patrzeć na problem przegrywów, to głównie jest to frustracja spowodowana swoją odmiennością na tle otoczenia, w dzieciństwie odmienność powoduje śmiech i pogardę wśród reszty dzieci i oczywiście brak zainteresowania wśród płci przeciwnej, przynajmniej jest tak w dużej części przypadków, co przekłada się na życie dorosłe. Przegryw zaczyna szukać dlaczego tak jest i
  • Odpowiedz
@kaborecik: to jest takie urocze, ze jak @Bochun, to zadna kobieta dupy nie otworzyla, zaden bialorycerz nie wydal dzwieku

a za pare dni, oczywiscie chlip chlip, dowody anegdotyczne, i "bo tak mi sie wydaje", świat jest symetryczny, mezczyzni i kobiety roznia sie tylko genitaliami, a nie zapomnialem kobiety maja sie gorzej, bo nie mogą w tej samej sukience przyjsc dwa razy, to wcale nie mezczyzni spermia do kobiet, tylko kobiety
  • Odpowiedz
@kaborecik: Przecież większość tych gości ma albo po 15 lat i wylewa swoje frustracje bo są szkolnymi popychadłami, albo maja po 25 lat i nadal mieszkają z mamą i siedzą na bezrobociu. Szukają kogoś kto jest winny ich porażkom i znaleźli (a raczej wymyślili) sobie kobiety. Nie ma sensu ich nawet przekonywać że jest inaczej niż w ich wyimaginowanym świecie, są zbyt głupi żeby to pojąć.
  • Odpowiedz
@kaborecik: Przegrywowe szambo wybiło, tego się spodziewałam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak btw, nie warto się dla nich produkować. Już tyle razy cisnął mi się na klawiaturę komentarz, gdy czytałam te ich smutne wysrywy, ale za każdym razem w połowie przestawałam pisać, bo do tych zakutych łbów nic nie dotrze.
  • Odpowiedz