Wpis z mikrobloga

Ale niektórzy z was są nienormalni.
Stworzyliście w swoich głowach świat, w którym
wszystkie kobiety, to potwory zaprogramowane żeby was zniszczyć.
Wasze p0lki są jednymi z najbardziej zakompleksionych kobiet na świecie.
I to przez kogo? No właśnie kurde w dużej mierze przez takich facetów jak wy, bo dam sobie rękę uciąć, że nie jesteście idealni, ale pierwsi żeby oceniać nas. Co wy sobą reprezentujecie?
Siedzenie przy kompie i wylewanie swoich frustracji? X D
Jakie wy macie zainteresowania? Plany?
Kobiety są #!$%@? oceniane cały czas, wszystko co robimy jest oceniane. Przemek do roboty przyszedł spocony i przetłuszczony? Spoko, ale czekaj Marta przyszła dzisiaj bez makijażu?! Ja #!$%@?, ale brzydka iks dedede
Przemek czegoś nie rozumie? Spoko stary, już ci tłumaczymy, Marta czegoś nie potrafi? Ale te baby to są tępe X D
Już nie mówiąc, że jak Przemek idzie coś zrobić, to nie martwi się o to, że jakiś stary dziad może swoimi zagrzybiałymi rękoma go zmacać, bo serio w zwykłym sklepie trzy razy zostałam przez takich dziadów zmacana i ja nie mówię w tej chwili o dotknięciu mojego ramienia.
A co do tych betabankomatów, to
pracuje do końca wakacji w sklepie i chyba by wam mózgi wybuchły jakbyście zobaczyli, że 3/4 kobiet płaci za zakupy jak jest ze swoim facetem, a pary 16-25 lat, to już w ogóle prawie mi się nie zdarza, żeby chłopak płacił za cokolwiek podczas robienia zakupów. Wśród koleżanek też jakoś nie słyszę, żeby facet je utrzymywał xD
Wiem, że są takie przypadki, ale są też #!$%@? przypadki, że to kobieta jest bankomatem. Jak na przykład u mojej mamy, mój ojczym to #!$%@? leń i jest utrzymywany przez nią, i co mam teraz iść na wykop i wylać frustracje jacy wszyscy jesteście #!$%@? i szukacie sponsorów?
kaborecik - Ale niektórzy z was są nienormalni. 
Stworzyliście w swoich głowach świa...

źródło: comment_hMhbxnZRiFup90XvuCLUiZdyfgt1tWH9.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
@kaborecik: Moja różowa też zawsze płaci za zakupy jak jesteśmy razem, wspólnymi pieniędzmi przeznaczonymi na zakupy właśnie kiedy ja sobie kulturalnie pakuję więc argumentum ad ignorantiam bo zwyczajnie nie chce mi się nosić dwóch portfeli, wspólnego do którego razem dorzucamy na początku miesiąca i osobistego w kieszeni. Ona ma torebkę więc łatwiej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kaborecik: Mirabelko, właśnie wyrzuciłaś to co leżało Ci na sercu, gratki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytanie tylko, czy nie pomyślałaś że może to Wy kobiety wyprodukowałyście tych oceniaczy, itd. W końcu same chcecie być adorowane, niekiedy wyróżnić się z tłumu, wiec gdy taki anon 5/10 do Was podbija i chce wejść z wami w jakąś interakcje, a wy go spuszczacie bo nie ma np kaloryfera albo zapytał
  • Odpowiedz
@kaborecik: to jest wykop, tutaj się nie dyskutuje. Po pierwsze szkoda nerwów, po drugie szkoda czasu, po trzecie nikogo nie przekonasz, po czwarte i tak więcej plusów zgarnie oponent mimo, że pisze pierdoły, po piąte ślady dyskusji i tak znikną za chwilę pod naporem ogrzewanych do znudzenia memów.
Jak widzisz coś co Cię wkurza, to wrzucasz to na czarno i lecisz dalej oglądać śmieszne memy. Szkoda zdrowia. Na pocieszenie trzeba dodać,
  • Odpowiedz
@kaborecik: oni żyją wykopem a na papierze to w miarę sensownie wygląda, ni #!$%@? ma się do rl życia xd. Ciekawe że każdy kto rl życie ma popiera ten pogląd, a ktoś kto żyje komputerem popiera p0lki.

No ciekawe a wizisie bec bec
  • Odpowiedz
@kaborecik: Btw to że chłopak płaci w sklepie czy restauracji jeszcze nic nie znaczy - czasami mój niebieski płaci za mnie, bo nie biorę portfela (niektóre torebki mam za małe na portfel xD) i później po prostu mu przelewam na konto
  • Odpowiedz
@kaborecik: XDDDDDDDDDD

Przemek czegoś nie rozumie? Spoko stary, już ci tłumaczymy, Marta czegoś nie potrafi? Ale te baby to są tępe X D

Już nie mówiąc, że jak Przemek idzie coś zrobić, to nie martwi się o to, że jakiś stary dziad może swoimi zagrzybiałymi rękoma go zmacać, bo serio w zwykłym sklepie trzy razy zostałam przez takich dziadów zmacana i ja nie mówię w tej chwili o dotknięciu mojego ramienia.
  • Odpowiedz
@kaborecik Wylewamy sami frustrację przed komputerem bo przez was p0lki, jak facet ma brzydka mordę to nigdy nie dotknie C I P Y. Różnica jest taka, że nawet najbrzydsza dziewczyna znajdzie sobie jakiegoś chłopaka, wystaczy, że dba o siebie i nie jest gruba. A gdy facet ma brzydka mordę? No #!$%@? wtedy to będzie siedział w domu samotnie i nie będzie miał co robić więc naturalne jest, że będzie narzekał.
  • Odpowiedz
Op chyba żyje w jakiejś alternatywnej rzeczywistości.

Przemek do roboty przyszedł spocony i przetłuszczony?


@kaborecik: Przemek jest obgadywany i wyśmiewany.

Marta przyszła dzisiaj bez makijażu?!


@kaborecik: Po pierwsze każdy się martwi i pyta, czy źle się czuje, czy jest chora. Po drugie marta jest sama sobie winna skoro cały czas nosiła makijaż to chyba wiadomo, że bez makijażu będzie wyglądała inaczej.

Przemek czegoś nie rozumie? Spoko stary, już ci tłumaczymy
  • Odpowiedz
@kaborecik: Jestem magistrem UJ, znam 5 języków, mam szerokie zainteresowania i udzielam się na reddicie w subredditach poświęconych moim zainteresowaniom, nie mam problemów z kobietami i bardzo lubię i akceptuję swój wygląd. Jestem też zadowolony ze swojej pensji. Uważam, że polki to najgorsze kobiety na świecie. Są aroganckie, leniwe, roszczeniowe, małe, grube i zresztą bardzo zawistne i wredne. Ich poziom relatywizowania własnych zachowań jest niewiarygodny.

Piszę to dlatego, że zwykle polki
  • Odpowiedz