Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
Co ten meneliano pieprzy? Chyba jeszcze nie wytrzeźwiał. Pati ma mordę pokazywać? Ma robić jakieś filmy, że coś robi? A po co? Kogo to interesuje? Ten idiota myśli, że jest jakimś youtuberem którego ktoś ogląda dla jego "twórczości", a nie zaszczanym, chlejącym i maltretującym matkę, bezrobotnym menelem bez kibla. Trzeba sprowadzić na ziemię bobolaka i pokazać gdzie dla niego jest miejsce. Bo coś ostatnio za dużo się robi tych pasożytów, co myślą że mają ugułem fanów całe te. Ale mnie śmierdziel zdenerwował, może czas dla jego na poczki z dziecięcym lub chłopskim rozrobiobym ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mam nadzieję, że pato naplujesz mu w twarz, za zwyzywanie od frajera i #!$%@?, a jeszcze lepiej, jakbyś z fiodorem nagrał jak dalej chla to chodzące zero.

#kononowicz nie, za to #suchodolski to #patostreamy, ale dalej najniżej #mexicano i może co najwyżej loda dla nich zrobić
Profil_Internetowy - Co ten meneliano pieprzy? Chyba jeszcze nie wytrzeźwiał. Pati ma...

źródło: comment_mbwY7DTtlf7Vtal5Mix9WW0zMxjNZxdw.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Profil_Internetowy: Tą #!$%@?ą #!$%@? z niebieska karta można by trafić tylko w sytuacji gdy kupi za mało browarów i w nocy popędzi w kapturze na cpn. Za bardzo się kryje PS. Powiedzcie bobolacy opitemu Panu, że te okulary nic nie dają i tak widać jego opuchnięta mordę.
  • Odpowiedz
@Profil_Internetowy: Daj pan dowód ze pije, bo #!$%@? każdy może. Ja go lubię posłuchać. Jedyny ze szkolnej który potrafi się wysłowić. W ogóle co to się dzieje na tagu to ostatnio porażka. Więcej #!$%@? o srawkach, lateksach i innych których #!$%@? mnie interesuje niż samego kontentu na temat głównych bohaterów uniwersum
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karliTToO: a jaki mam Ci dać inny dowód, niż jego raz normalna, a raz opuchła morda? Oczy raz normalne, a raz szkliste szparki? Sposób w jaki mówi? To, że sam mówi o rzeczach z których nikt niepijący by się nie tlumaczył?
Mam tylko poszlaki, ale biorąc pod uwagę jego przeszłość to mi to wystarczy.
  • Odpowiedz