Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi zwykła woda nie gasi pragnienia? Piłam przez pół godziny to gówno, ze 2 szklanki i tak mnie zaczęło suszyć, że wypiłam na raz 3 szklanki rozcienczonej wody z sokiem i lodem (bo to najlepiej mi gasi pragnienie) i zaraz się porzygam od tej ilości. Niech mi ktoś powie że woda najlepiej gasi pragnienie to zabiję. #mikrokoksy #dieta #silownia #zdrowie
  • 35
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miras_m: Jak ktoś pisze o piciu zwykłej wody, to raczej nie ma na myśli czystego H2O. Zwykła woda dla ludzi w potocznym znaczeniu to kranówka albo źródlana, a każda z nich zawiera minerały.
  • Odpowiedz
@KrwawyPacyfista: tobie i plusującym gratuluję niewiedzy o tym co pijecie :) tak jak pisze @miras_m , pijąc "zwykłe H2O" nie pożyłbyś za długo. nie wspominając o wątpliwych walorach smakowych (podobno pijąc wodę destylowaną można się porzygać)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miras_m: Rozumiem, że na co dzień pijasz wodę destylowaną? Tak?
@Kapitan_BeniZ: Jak wyżej.
@evolved: Mi #!$%@? gratulujesz niewiedzy?! Napisałeś jakieś gówno i teraz próbujesz tego bronić. Pijam #!$%@? wodę wysokizmineralizowana, ktora #!$%@? perfekcyjnie mnie nawadnia! Masz jakieś dalsze pytania?
  • Odpowiedz
@KrwawyPacyfista: skoro się przyczepiłeś do tego co napisałem o niezdatności H2O do picia, to znaczy że nie wiedziałeś że do picia się ona nie nadaje. Trudno się mówi, musisz jakoś z tym żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz