Wpis z mikrobloga

@kamyczeq Ma ekstra stosunek jakości do ceny, online da się kupić za 6 zeta, w sklepach stacjonarnych za około dyszke. Ogólnie zapobiega wypadaniu włosów, a u mnie poradził sobie z problemem skalpu. Jedyny szampon, jaki wcześniej sobie jako tako dawał radę, to był Vichy za 60 cebulionów - wcześniej próbowałam ich naprawdę sporo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No i używam go od 2 albo trzech lat

Oficjalny opis
@kamyczeq widziałam go w hebe, ale już od dawna nie kupuje stacjonarne. Pół rodziny zaopatruje, to kupuję już hurtowo po kilka sztuk i rozdaje ;)

Mi to nie przeszkadza, ale jak kogoś drażnią zapachy, to ten dość mocno jedzie takim zielskiem - może być dla kogoś minusem ;)
@StaryZdzich
Składniki aktywne i ich działanie:
- Żywica sosny długoigielnej (Pinus Palustris Wood Tar) - silny antyoksydant, działa przeciwzapalnie, odżywia.
- Wosk pszczeli (Beeswax) nabłyszcza, chroni i odżywia.
- Pyłek kwiatowy (Pollen Extract) zawiera praktycznie wszystkie życiowo ważne składniki, witaminy, minerały, aminokwasy, zawiera niezbędne dla zdrowia włosów i skóry składniki.
- Łopian (Lappa Seed Oil) - przeciwdziała wypadaniu włosów, łupieżowi, ma działanie antyseptyczne, oczyszczające, ograniczające łojotok, kojące. Działa tonizująco na skórę głowy.