Wpis z mikrobloga

Do soboty mam ten okropny internet po przekroczeniu limitu, czyli 32 kB/s, wejście na jakąkolwiek stronę jest ledwo co możliwe, a to z kolei jest bardzo irytujące więc praktycznie cały dzień jestem wkurzony. Jakby tego było mało dostałem awizo, chciałbym je odebrać ale jeśli to przesyłka z ztm'u albo od straży miejskiej to będzie się to wiązać z wydatkami na które obecnie nie mogę sobie pozwolić. Kolejną sprawą jest to, że muszę sobie zrobić backup 40gb ale nie mam żadnego dysku zewnętrznego, a nie chce wysyłać nieoczyszczonego kompa do serwisu... Samochód poszedł do mechanika ale nie potrafią znaleźć przyczyny usterki więc prawdopodobnie nadal będzie losowo odpalał, co jest raczej sporym utrudnieniem. A tak przede wszystkim to brakuje mi motywacji i po raz kolejny zamiast zacząć coś robić to nie robię nic, zdając sobie sprawę z konsekwencji jakie mnie czekają... a nie potrafię tego zmienić, #!$%@? mnie to okrutnie. Ot tak sobie chciałem napisać trochę smutów, skupić trochę atencji na otaczającej #!$%@? ale brak mi pojęcia po co?

#gorzkiezale #jakzyc #smutam
  • 6