Wpis z mikrobloga

@Pawci0o: W jakim stanie tam znalazłeś?

Bo Ja mam praktycznie nówkę 3 miesięczną, wiadomo brak rys bo tego się nie rusza, ale termopady nówka, pasta też wymieniana była 2 tygodnie temu (cały PC smarowałem więc GPU też) z pudełkiem i fakturę dorzucę (dostałem elektroniczną od Xkom)
  • Odpowiedz
@Deadlyo: W takim razie wystaw licytacje na allego, z ładnym opisem: np.
Posiadam 3 miesięczną kartę na gwarancji producenta, oraz ocenzurowane zdjęcie dowód zakupu.
Jeśli dobrze zrozumiałem to odkręciłeś chłodzenie karty i zmieniłeś pastę, co u niektórych producentów grozi unieważnieniem gwarancji. (przerwanie plomby na śrubce)
Kupujący zweryfikują ile rzeczywiście jest teraz warta.
Lub na olx np. z odbiorem osobistym, bo część kupujących będzie chciała przetestować ją przed zakupem.
  • Odpowiedz
@Pawci0o: Nie było żadnych plomb, nie uszkodziłem też nawet śrubek, bo są w stanie nienaruszonym.
Myślałem o 700 cebulach.

Przetestowanie to nie kłopot, aktualnie gram na niej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo chcę wyjąć 1660 i włożyć od razu coś innego, żeby nie zostać bez GPU
  • Odpowiedz
@Deadlyo: Jeśli zależy ci na jak najszybszej sprzedaży to dodaj ogłoszenie na np. olx.
Na początek wystaw np. za 820zł.
Możesz też dodać ogłoszenia w dziale giełda na kilku forach: pclab.pl Purepc.pl ithardware.pl techlipton.pl benchmark.pl
  • Odpowiedz
@badboy141: na allegro mogę wystawić, bo wtedy ubiezpieczony jestem Ja i kupujący, bezpieczniej dla nas obu tak jest.

A myślę 700/750 to dobra cena, tym bardziej, że grafika jest 3 miesięczna z całym zestawem + faktura
  • Odpowiedz