Wpis z mikrobloga

@dzik001 ahhh szkoda gadac - w kazdym razie wczoraj opublikowal swoj plakat wyborczy - mial kandydowac z ramienia konfederacji do senatu - dzisiaj czyli dzien po szybko go wypieprzyli z zagrozeniem ze jak bedzie sie w ich imieniu wypowiadal to poniesie odpowiedzialnosc karna. Niezly odlot zaliczyl - nie wiem tylko czy dywersant czy faktycznie na powaznie pisal.
  • Odpowiedz
@dzik001: Dariusz Klich to ten od plemienia zmijowego xd produkującego chleb trujący polskie dzieci xd i od handlu mięsem polskich dziewcząt , tak w skrócie
  • Odpowiedz
podpis


@WildAnimal: przypominam że to będzie 5 rozprawa o naruszenie dobrego imienia i wizerunku. Jak do tej pory wszystkie wygrane. Więc szykuj $ na swoje koty i pisz już porządne przeprosiny
  • Odpowiedz
@Zest: "powinien cały naród pozwać ,a tych na emigracji podwójnie za to że mu się na listach poparcia nie podpisali ." Masz rację z polonią :) Zerknij jak głosuje, w większości mieszkając w JOWach. Jakieś 80% poparcia wśród głosującej polonii ma "beton partyjny" przez który podjeli się emigraji. #mindfuck
  • Odpowiedz
@jagielon: ciekawe czy Max zamierza oddać ludziom pieniądze za niewykorzystaną subskrypcję. Niektórzy wykupowali subksrybcję na cały rok i wylatywali po 2 dniach za komentarz sprzeczny z poglądami wodza. Jakby nie patrzeć, to jest zwykle złodziejstwo, nawet jeśli chodzi o 1dolara.
  • Odpowiedz
@jagielon: uwazam ze do żadnej rozprawy nie dojdzie. Gdyby Max był taki czysty, już powinien się odnieść szczegółowo i publicznie do każdego zarzutu po kolei, dać wywiad w niezależnej gazecie, ....wszystkie dotychczasowe działania nakierowane są tylko na jego wyznawców. Mógłbyś wyszczególnić te wszystkie wygrane sprawy Kolonki o naruszenie dóbr ososbistych i czy dotyczą one działalności związanej z Maxtvgo? Chciałbym to zweryfikować.
  • Odpowiedz
@fascynator: dokładnie. Kolonko z tymi subskrypcjami zachowuje się jak zwykły kanciarz. A to oświadczenie to może sobie wsadzić. Robert, jest przedsiębiorca i zaradnym człowiekiem, a na swoje słowa ma podparcie tysiącem screenów. A po drugiej stronie - 30 letni bezrobotny i gość zamknięty w schowku na miotły, który odlecial totalnie. Ja sam zostalem wywalony z subskrypcji za to, że powiedziałem, że zbyt późno się wzięto za podpisy, a potem jeszcze
  • Odpowiedz
@Trollem: z resztą ta kasa na subskrypcje została stracona dużo wcześniej. Od jakiegoś czasu pojawiał się jeden film na kilka tygodni, a głównym tematem tego filmu bylo opowiadanie kolonki jaki to on nie jest super... Że tramwaj ukradł za młodu, że to potrafi, że to przewidział... Istne p---o dla jego ślepych fanatyków, ale posucha dla ludzi szukających merytorycznych informacji. Zastanawiam się, czy któryś z tych jego wyznawców brandzlował gałgana pod
  • Odpowiedz
czy max przechowuje i czy ma do tego prawo,dane uzytkownikow maxtv go? chodzi mi o adresy IP, dane z paypala, email...? moze ktos jest bardziej w tym zorientowany? swoją drogą ciekaw jestem co sie dzieje teraz na maxtvgo....korci mnie aby wydac tam dolara, ale nie chce dawac wsparcia cwaniaczkowi.....chyba ze brakuje mu na bilet do Nowego Jorku - to wtedy chetnie bym sie to kosztòw podróży dołozył.
  • Odpowiedz
@fascynator: to działa w 2 strony, RS też może ujawnić a nawet powinien to zrobić przecież to on atakuje. Nie uważasz, że to śmieszne tłumaczyć się z kłamstw? Żeby #R zebrało podpisy to Judasz dalej by się ukrywał. Zastanowcie się czemu akurat teraz niby to wszystko ujawnia?
Przytocz mi tu jak brzmi przeczny komentarz z poglądami #R, przecież oni są propolscy. Jak mi się coś nie podoba to staram się
  • Odpowiedz
@jagielon: czekamy aż generał pokaże staty z maxtv ze jest tam 2 mln ludzi. To tak działa ze to on musi udowodnić ze @WildAnimal pomówił. Przeczytałem AMA wysłuchałem wywiadu i o KWW słowem człowiek nie wspomniał , to z jakiej racji KWW ma go pozywać ?
  • Odpowiedz
@jagielon: stanalem kiedys w obronie Prezydenta Dudy (demokratycznie wybranego wiec mimo ze nie sympatyzuje z jego pogladami to jest moim prezydentem)......dostałem chyba z 30 minusow...
czy moja wypowiedz nie byla propolska?
wszyscy hasztagerowcy okreslaja sie kapita listami-jezeli place za subskrybcje to jest to rodzaj transakcji biznesowej- zlecam uslugę i place za nia z góry, usluga jednak nie zostaje wykonana , bo dostaję Rakiete.( o czym nie jestem informowany przed zaplaceniem
  • Odpowiedz
@Szkodnik1: > ..Masz rację z polonią :)
Z Polonią sprawa jest prosta. Procentowo głosuje garstka i bardzo słusznie zresztą.Jak to jest ze gość który bywa w Polsce rekreacyjnie raz na jakiś czas ma prawo decydować o moich podatkach albo czego mają uczyć się w szkole moje dzieci ? Mieszka za granicą to niech tam wybiera władzę.A jeśli jest cieniasem i nie ma prawa wyborczego w kraju zamieszkania, to niech się
  • Odpowiedz