Wpis z mikrobloga

@jagielon: nie zgadzam siē z R#
1 glosowanie przez internet. nie wiem gdzie ba swiecie to funkcjonuje.....lepuej z tym poczekac. jes wiele wazniejszych spraw ktore mizna zalatwic pezez internet i lepiej sie na nich skoncentrowac. ( rejestracja do lekarza, pidglad historii samichodow, wtrabianie paszportiw , itd)poza tym jesli ktos mieszka poza Polską dluzej niz 5 lat, powinien stracic prawo wyborcze.
2 prawo fo posiadania broni....za wczesnie. nie jestesmy Szwajcarią.
Jedyne
  • Odpowiedz
@jemiel58: W sumie, cytujac @WildAnimal to takim pisaniem mogą sie cmoknac w pompke:D kto niby ma za darmo z #R zajmowac sie obsluga wniosku. Pan kapitan mieszkajacy po 30 roku zycia z rodzicami pewnie nie umie zaplacic nawet rachunków za prąd, a jak przychodzą panowie z gazowni sprowadzić przewody to mówi, ze nikogo doroslego nie ma w domu. Prawda jest taka, ze maks sobie bardziej takim pozwem zaszkodzi niz
  • Odpowiedz
@Trollem: przeglądałem wczoraj wnikliwiej dostępne posty #R....rozpłakałem się ze śmiechu czytając ogłoszenia o pracę w komisjach wyborczych lub oglądając analizy wodza jak to rozpracował kukiza....Mysle ze hasztagerowcy liczyli ze kolonko to taki drugi Palikot lub kukiz, przy których ludzie znikąd zrobili mniejsze lub większe karierki polityczne .....a tu zonk. Marzenia prysły, ....plama na nazwisku pozostanie....a wystarczyłoby aby wódz był tylko przyzwoitym i uczciwym i może mieliby szansę.
  • Odpowiedz