Wpis z mikrobloga

Siemka. Tryharduje, żeby wbic pIV ale odkąd wszedłem do GI nie jestem w stanie nic ugrać. Gram suppem tylko i wyłącznie i mam wrażenie, że ciąży na mnie jakaś klątwa dobierania teammeatow. Non stop dostaje ludzi, którzy w 10 min padają po cztery razy. Naprawdę nie zwalam winy tylko na kompanów z drużyny. Ciągle staram się rozwijać i uczyć i kładę na to duży nacisk. Dzisiaj spadłem po jednym meczu na 0 lp do GII więc moje mmr już kuleje. No i poddaje się w związku z tym.

Mógłby ktoś zerknąć na moje op GG ? Mój nick to eRKafan. Na EUNE. Podpowiedzieć cokolwiek. Nie wiem sam...

Yuumi wiem, że nie ogar ale po tygodniu grania i ciągłego przegrywania byłem już tak sfrustrowany, że próbowałem nią coś ugrać mimo, że nią nie gram.
#leagueoflegends
  • 21
@Heidi12: sluchaj mordziaty, widze ze grasz zyrą
tak trzymaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale zamiast pod piorunki (burst) graj nią pod kometę żeby mieć większy poke, tu masz mój zestaw runek
i zaczynaj grę od E, ale maxuj potem Q
pamietaj o nadchodzacej burzy w runach bo to naprawde moze ci w late ratowac dupsko, dodatkowe ap jest bardzo potrzebne na supporcie zeby nie odstawac przez cala
źródło: comment_HPlIY1AymNPzH8gLukwzhi3zYriBZVfw.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Heidi12: No ja miałem to samo c'umplu, z 2 sezony temu. 5 razy pod rząd seria do plata #!$%@?, jak szedłem do serii wszystko luz blues, ale w serii takie kwiatki mi się zdarzały że o ja #!$%@?ę. Trzeba mieć jednak niesamowitego farta żeby w swojej seri do plata trafiać na takich ludzi jak Miss fortune, która raszuje, uwaga, HURAGAN RUNNANA, potem Botrka i itemy na AS. Czaisz? W czasie kiedy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Heidi12: No bo niestety na niższych dywizjach taktyki nie uświadczysz, ani ogarnięcia. Nie uważam się za #!$%@? który zasługuje na czelendżera ale cierpi za grzechy w goldzie, jednak jak mnie spotykają takie rzeczy to krew mnie zalewa odrazu. Jal ci bardzo zależy na wbiciu tej platynki, to graj tylko jedną postać, do usranego skutku. Najlepiej taką którą rzadko banują/pickują. To jest jedyny dobry sposób. Miałem znajomego, co był mierny w tą
@Heidi12: w jednej grze zauważyłem spory błąd, twoja drużyna wybrała Yasuo, Yi, Rumble i Caitlyn, a Ty jako last pick bierzesz Zyrę co powoduje, że wasz team nie ma tanka (ani inicjacji) co znacznie zmniejsza wasze szanse na wygranie (szczególnie gdy mecz potrwa dłużej). Musisz bardziej zwracać uwagę na kompozycję drużyny bo support typu Zyra czy Brand nie zawsze się sprawdzają.
@Karton12: Jestem otp zyry i twój bolid jest mocno sytuacyjny.@Heidi12: jak nie wiesz jak budować albo jakie runki składać to zawsze buduj maskę i rylai to połączenie zadaje niezależnie większy dmg czy spowolnisz z e czy nałożysz pasyw z q
@Heidi12 graj jakimiś supportami co mogą solo carrnąc, po co brać jakąś useless zyre. Masz 63% wr na morganie to tym graj, jedne dobre q i goscia nie ma
@ozymandiasz: przeciez ten pick wraz z cait byl idealny. idealne duo do wygrywania lini i robienie przeciwnego duo bezuzytecznymi co zreszta widac po zadanym dmg i statach (przeciwna kaisa nie zrobila nic, yuumi wystarczy siedziec z w by miec asysty wiec ciezko powiedziec czy zrobila cokolwiek bez ogladania voda). gra #!$%@? bo dostal idiotow na topie i w lesie. pick takiego nauta czy tez alistara nic by nie zmienil. zreszta nie
@Heidi12: Ja proponuję sprawdzić przed grą kogo masz w drużynie i znaleźć gościa, który wygląda na potencjalnego carry. Potem grasz wokół tego gościa, nawet jak masz zostawić adc czasem na pastwę losu, bo szkoda twojego czasu. Poza tym więcej wardów i wymuszania agresywnych zagrań na wrogim leśniku. Jak wszyscy Ci feedują, to znajdź sobie duo, wtedy jest o wiele prościej xd