Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@PaNaTypa: Nie słuchaj tego co mówi @adekad , filmy na podstawie książek Kinga (szczególnie nowe produkcje) to bardzo często gnioty. Mówi się że King mimo że piszę świetne książki to ma pecha do ekranizacji. Oczywiście znajdą się perełki ale sporo to klapa.
  • Odpowiedz
  • 4
@PaNaTypa z ekranizacji Kinga oprócz standardowych czyli "zielona mila", "lśnienie" i "Misery" mogę polecić jeszcze "sekretne okno", "gra Geralda", "1408", "Marzenia i Koszmary" (to akurat mini serial, mi się podobał), " łowca snów" i "Mroczna połowa".
  • Odpowiedz
@PaNaTypa: całkiem dobry film, ale trochę za bardzo ckliwy i jakiś taki miałki. za pierwszym razem zajebisty, ale z czasem traci
ale nie jakoś dużo. dalej dałbym 9/10
  • Odpowiedz
@Tosiek14 zgadza się, "pod kopułą" (Under the dome) straszna porażka. Książka w miarę ok serial w skali 0-10 zasługuje na ocenę minus trzy. Całkowicie zmarnowany potencjał, fakt że na motywach ale i tak poniżej oczekiwań.

"To" (It) jest dobrze. Książki stawiały mi wszystkie włosy na ciele, film (tego najnowszego jeszcze nie widziałem) w kilku miejscach powodował tylko szybsze bicie serca. Ale i tak jest ok, nawet bardzo ok.

@PaNaTypa moim
  • Odpowiedz