Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak sobie radzicie z fetyszami których nie jesteście w stanie spełnić w związku?
Weźmy na przykład: podniecają mnie murzynki albo latynoski z dużymi tyłkami*, a moja dziewczyna jest szczupłą polką. Przez to często nie mam z nią ochoty na seks, mimo że obiektywnie jest atrakcyjna.
inb4 zwiąż się z murzynką. Nie zwiąże się po ich nie ma tu gdzie mieszkam, poza tym kulturowo myślę że to by nie zagrało.
Mile widziane opinie od ludzi 25+.
*nie bierzcie tego fetyszu dosłownie , chodzi po prostu o sytuację gdzie seksualnie czujecie się niespełnieni bo Wasza partnerka odbiega od seksualnego ideału. Pozostałe aspekty związku są ok.
#zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Chyba trzeba mieć podejście na zasadzie - nie można mieć wszystkiego. Zakładając to na Twoim przykładzie - miałbyś latynoskę z dużym tyłkiem (swoją drogą w Polsce mógłbyś mieć laskę z dużym tyłkiem) to po x czasu byś stwierdził że fajnie gdyby była blondynką, miała większe cycki, lubiła w łóżku bardziej to albo to.

Wszystko z czasem potrafi się znudzić i fajnie dbać i starać się żeby tej nudy i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: zgadzam się z @trollik czym innym jest to, że Twoja partnerka nie jest Twoim ideałem pod względem seksualnym czym innym to, że Cię nie pociąga. W pierwszym przypadku działają rozwiązania od "get over it" przez wprowadzenie jakiś elementów które ją zbliżą do ideału (przebranie, randka w jakimś klimacie itd) w drugim po prostu będziesz coraz bardziej sfrustrowany. Chyba, że jesteś w stanie sobie wyobrazić otwarcie związku
  • Odpowiedz
@xentropia: przecież to prosta droga do jego zakończenia. Jeżeli ktoś się decyduje na takie rzeczy nie dlatego, że oboje chcecie czegoś nowego, tylko bo jeden nie wystarcza drugiemu (zamiast upgrade związku - jego naprawa i dopiero budowanie) to już lepiej od razu się rozstać, niż zdradzać na czyichś oczach.

Zdrady kontrolowane maja jako tako sens, kiedy nie są uznawane i odczuwane za zdrady, a nie kiedy normalnie nimi są, tyle
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Dzięki Bogu każda różowa może się farbować na czarno i ew. nakładać zeróweczki na nosek, dzięki czemu mogę z takich trudnych jednostek jak OP sie śmiać. A tak na serio to przynajmniej ja uważam, że tego typu kwestie... a może inaczej to powiem. Mam fetysz MILFów (obok tych 2 podanych wyżej), nie mam póki co normalnej różowej i chciałbym ja osobiście zrealizować tą fantazję, czyli cimcirimci z takową panią, przed
  • Odpowiedz
ElfickiJabol: Niszczysz jej zycie. Ja rozumiem, ze ladna kolegom pochwalic sie mozna. I dobra do domu, sprzata, gotuje, mila ale to nie pies tylko drugi czlowiek. Zapewniam cie, ze doskonale wyczuwa, ze cos jest nie tak imho zniszczysz jej psychike. Jak ci sie nie podobala trzeba bylo poszukac innej.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

  • Odpowiedz
LubieżnaProgramistka: Musisz wybadać, czy twoją dziewczyna jest bi. Zdziwiłbyś się ile kobiet też lubi dziewczynki. Jeśli otworzy się przed tobą od tej strony do wspólnego obracania egzotycznych panienek już prosta droga. Wiem z własnego doświadczenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

  • Odpowiedz