Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@barto125: tak jak całe ORANGE XD
Jakością nie powala, ale u mnie to jedyne dostępne szybkie lacze po kablu. Często mam poniżej deklarowanych 300M, czasami skacze ping/ dropnie jakieś pakiety
@barto125: internet do speedtestów idealny bo praktycznie zawsze pokazuje 300Mb a z realnym użytkowaniem trochę gorzej. Czasami na YouTube trzeba zjechać do 480p bo nie wyrabia, Twitch się potrafi zacinać, jak wyżej czasami dropnie pakiety albo są losowe skoki pingu. Ogólnie to działa jak internet od Orange od zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OrangeEkspert: Drogi Orange, problem z Wami jest systemowy, a nie jednostkowy. Całe moje doświadczenie z TPSA, a później OPL pozwoliło mi na wyrobienie sobie o Waszym działaniu własnej opinii. Doświadczenie zarówno na płaszczyźnie biznesowej z ramienia korporacji, jak i indywidualnej (biznesowo i nie).
Dlatego nie zdziwiło mnie, gdy ostatnim razem zadzwoniłem do Was z prośbą o pomoc w diagnozie przyczyny problemu z moim łączem, a miły Pan nie wiedział nic więcej,
@kthxbye: prosimy wyłącz WiFi w routerze i połącz komputer z routerem za pomocą kabla sieciowego. Po tym wykonaj test łącza na stronie www.speedtest.pl. Po zakończeniu testu prosimy przedstaw zrzut ekranu z wynikiem pomiaru. Dodatkowo w wiadomości prywatnej prosimy przekaż nam numer swojej umowy, a sprawdzimy historię sesji i parametry połączenia.