Wpis z mikrobloga

@ozzybiceps: miałem Osramy Nightbreaker +110%, drogie bo ok 80 zł za duopack. Jak wyżej pisali, efekt może i był, świeżo po zakupie fajny, z czasem splendor nieco zmalał lub się przyzwyczaiłem. Natomiast po 3 mcach przepaliła się jedna (a wiadomo lepiej wymieniać parami).

Podobna historia była z Tungsramami SportBluIsh +50%, fajna barwa i nasycenie zaraz na początku po kupieniu, po jakimś czasie przywykłem a po 3 mcach jedna z żarówek zdechła.
@ozzybiceps: Mam dokładnie ten zestaw oraz H11 z tej samej serii w halogenach z DRL. Świecą u mnie od listopada, różnica w obu przypadkach zauważalna, dużo przyjemniejsza barwa - nie wpada w niebieski, nie jest tez żółto - po prostu biała barwa. Różnicy w tym jak daleko sięgają nie widzę, jednak snop światłą jest lepszy coś jak by jednolity a nie w stylu "im dalej tym ciemniej".

Same W5W z zestawu
@ozzybiceps silverstary 2.0 brałem zawsze przez allegro bo jakoś u mnie w mieście nikt nie miał ich na stanie w wersji H7, tylko H4 lub wcale.

Te lepsze.osramy i Phillipsy kuszą i serce by brało takie jakieś +120% zimne efekciarskie ale rozum podpowiada że i tak mało w nocy jeżdżę a dwa efekt jest jakiś czas ale jak dużo świeca za dnia (np kilka godzin za dnia).to po paru tygodniach już efekt