Wpis z mikrobloga

Zauważyłem ostatnio, że w Polsce ogromnie przybyło bardzo grubych ludzi, szczególnie kobiet. I najgorsze, najbardziej smutne jest to, że ludzie Ci, gdy tylko ich widzialem jedli jakieś ciasta (np gdy byłem w kawiarni, jakaś kobieta która ledwo się ruszała, pierwsze co, to zamówiła sobie ciasto) albo białe buły (siedziałem ostatnio obok takiej w pociągu, prawde mówiąc musiałem skurczyć się w sobie, żeby starczyło miejsca). To samo wczoraj, będąc w banku, obsługiwała mnie naprawdę pokaźnych rozmiarów kobieta. #rozowepaski co z Wami? Czemu się nie ruszacie, czemu nie dbacie o dietę? Wystarczy np #wegetarianizm zeby być bardziej szczupłym, bo wtedy bardziej dba się o zbilansowane posiłki.
Najbardziej w tym wszystkim wkurza mnie jednak to, że np jadąc w Pendolino, na screenach promuje się "Ciałopozytywność" czyli mówi się, że masz zaakceptować grubych ludzi - na fotce oczywiście gruba, leżąca kobieta ( _) Aha, czyli bycie grubym to jest nowa norma, a nie żaden problem społeczny? To ja płacąc za bilet, płacę teraz za pół miejsca? Bo jak widzę to nadal płacę za całe..

#grubiejzwykopem #cialopozytywnosc #bekazgrubasow #logikarozowychpaskow
m.....o - Zauważyłem ostatnio, że w Polsce ogromnie przybyło bardzo grubych ludzi, sz...

źródło: comment_GW2Ae8cTeFUz8Hy6XAEH1BcCCEamiEan.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maly_ludek_lego: musicie wziasc pod uwage, ze tez bardzo powoli (na zachodzie szybciej) zmieniaja sie kanony piekna. Kobietom podobaja sie egzotyczni mezczyzni, ktorych jest coraz wiecej, a z kolei egzotycznym mezczyznom podobaja sie zwykle wieksze kobiety.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maly_ludek_lego:

rozwiązanie jest takie, że na dania z cukrem, albo mięsem powinny być nałożone podatki

Cukier rozumiem i popieram ale czemu szkalujesz mięso? Nawet proponując dietę wegetariańską jako sposób ma chudnięcie, jednocześnie piszesz o tym jak to grubasy, których widziałeś jedli ciasta albo białe buły. No sorry cumplu ale zarówno ciasto jak i biała buła są wegetariańskie. Zatem może trochę konsekwencji w tym co piszesz, dobre?
To nie mięso
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@poniewaz_kot:

4/5 posiłków dziennie i jest cymes

Raczej szkodliwy mit. Dużo trudniej jest utrzymać ujemny bilans kaloryczny jedząc więcej posiłków. Dodatkowo mając większość doby układ pokarmowy zajęty trawieniem, nie dajemy szansy organizmowi się oczyścić, co ma negatywny wpływ nie tylko dla utrzymania zdrowej wagi ale zdrowia w ogóle.
Czemu np. ludzie stosujący interminent fasting chudną łatwiej niż Ci co jedzą te mityczne 5 posiłków dziennie? Najlepiej jeszcze "zbilansowanych" wg piramidy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@szpongiel: Bo mięso zazwyczaj bywa smażone = tłuszcze trans. W zasadzie nie powinienem napisać mięso, ale fast foody.

@maly_ludek_lego: dobrze, że dodałeś sprostowanie w ostatnich słowach ale to podatek jak już nie na mięso tylko posiłki smażone. Sam bym chętnie zobaczył większą dostępność choćby pieczonych frytek "na mieście", a nie tylko wszystko z głębokiego oleju.
Mięso ani tłuszcze zwierzęce nie są jakoś specjalnie szkodliwe. Jednak smażenie to zmienia.
  • Odpowiedz
@v1lk:

palisz papierosy to ci powiedzą żebyś rzucił, pijesz alkohol to powiedzą żeś alkoholik, a jak jesteś tłusty jak krowa to już nic nie wolno powiedzieć bo #!$%@? obrażasz czyjeś uczucia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Odwrócenie kota ogonem level Goebbels. Jest dokładnie na odwrót:

- jarasz szlugi? luz, w końcu płacisz akcyzę, nie
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego: a facetów to mało. Tfuu wam na ryj faceci. Jak można się tak zapuścić. Idziesz do pracy, dostajesz, samochód,jesz gówno i jeszcze popijasz piwem. Później chodzą takie Janusze30+ w slimfit z wystającym brzuchem i fryzura na pędzel. Jak wam nie wstyd panowie tak wyglądać. Jeszcze gadacie że przemiana materii inna
  • Odpowiedz
@Shatter dla jednego obrzydliwy jest cellulit i rozstępy (które swoją drogą można mieć z powodu np. zbyt szybkiego wzrostu, nie tylko bycia otyłym, ale to tylko pokazuje brak wiedzy), a dla niektórych obrzydliwi będą pryszczaci faceci albo z brodą. No i co zrobisz?
  • Odpowiedz