Wpis z mikrobloga

pozdro z raju dla #motocykle lepszej pogody do ataku na szwajcarskie zagłębie przełęczy być nie mogło. po nocy spędzonej na nufenen, dziś cały dzień po furkach, grimselach i innych gottardach ( ͡° ͜ʖ ͡°) w tle mój mały zestaw podróżnika. hurr durr jak dupa nie boli i nie trzaska się tysiąca km autostradami na moto w jeden dzień to uj nie wyprawa motocyklowa ty mientka fajo! ( ͡º ͜ʖ͡º) dobra, elo, nie mogę teraz pisać xD #podroze #szwajcaria #alpy #vanlife #kamper
Steven_Hyde - pozdro z raju dla #motocykle lepszej pogody do ataku na szwajcarskie za...

źródło: comment_KZVUThWkYlPYRJgDc7FBOh2xCKysCdPf.jpg

Pobierz
  • 15
@dionizes: jedyne co mi wadzi to "throttle snatch", ale jak 07 ci pasi to i na 09 będziesz czuł się dobrze. poza tym dla mnie moto idealne (ja mam tracera), ponad dwa lata nim jeżdżę i ani myślę zmieniać.

@manedhel: się ma się tę pamięć. pewnie większość ludzi zza granicy ma uśmieszek na ryju wjeżdżając do Bitsch xD
@Steven_Hyde: Ledwo co wróciłem z francji motocyklem przez Szwajcarię, wcześniej austria i włochy. #!$%@? jak tam jest pięknie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Przełęcz świętego bernarda zryła mi banię :D
@Hamza: monokey. ładuje na full i to bynajmniej nie waty xD często do pełna jakimś żarciem, ciuchem, narzędziami, zero problemów.

@trynki96: ale która, mała czy duża? obie są zajebiste i też oczywiście zjezdzilem (objechałem mont blanc dookola i oba bernardy są na trasie).
@Steven_Hyde: a to nie wiedziałem że jest mała i duża, jechałem obok pomnika św. Bernarda - z Włoch do Szwajcarii - może to Ci sprecyzuje :D. Polecam też zjechać Włoskie prowincje w okolicach alp, winnice też potrafią być przepiękne.
@Hamza: nie znam
@trynki96: to jest duża. mała prowadzi z francji do wloch ;) duża jest szczególnie fajna po włoskiej stronie, piękna nawierzchnia. po szwajcarskiej stronie efekt psuje słabszy stan drogi. dwa lata temu spędziłem tydzień w dolinie Aosty i zjeździłem wszystkie te małe serpentynki. w sobotę uderzam dalej na wschód jezioro Maggiore, Como, okolice Bormio - Stelvio (google pokazuja, że niby zamknięte ( ͡° ʖ̯ ͡°
@Steven_Hyde: Fakt, jedno to stan dróg, drugie to brak jakichkolwiek band, jedziesz asfaltem a po prawej stronie po prostu skarpa :/

@Hamza - z kumplem do monolocka wrzuciliśmy: w #!$%@? narzędzi, laptop, łańcuch zabezpieczenie (z 3kg sam w sobie), uzupełniacze do opon, wode do picia i generalnie wszystko ciężkie co mieliśmy pod ręką i jechaliśmy tak 1800km. Pomijając fakt że moto chętnie stawało na koło to nic złego się nie stało