Wpis z mikrobloga

@elmo141: Nie trzeba. Po prostu jestem przewrażliwiony na punkcie różnych podludzkich gwar typu podlaskie "dla" czy inne kaszubskie "jo" itd. Jak literówka, to spoko. Patrol grammarnazi oddala się życząc miłego dnia. Sztywniutko ;)
  • Odpowiedz
@kucyk: to akurat nie jest komplement, bo większość nowych samochodów to wielkie ulane lochy, ze zgrabnością to one nie mają nic wspólnego. Każda musi mieć jebutnego grilla, każda musi być wysoka jak dostawczak. Japońskie za to wyglądają jak tanie myszki gamingowe, ale już wolę to, niż te nudne suviszcza dla grubych 50-latków.
  • Odpowiedz
@staryhaliny można się śmiać, ale to jest zajebisty samochód. Miałem go 10 lat zrobiłem 200 tys kilometrów i żadnej awarii. W bagażniku mogły wygodnie spać 2 dorosłe osoby a rano jeszcze sobie kawę za parzyć bo prąd był w bagażniku. Naprawdę polecam ten model.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Franek25: ale ja nie twierdzę że był/jest zły. Mam duży szacunek do japońskich marek. I też nie ma co oceniać aut po wyglądzie, bo taki fiat Multipla to też nie jest zle auto do eksploatacji. Dla jednego wygląd gra większą rolę, dla drugiego funkcjonalność, dla trzeciego koszty eksploatacji itd.

Jak to mówią: jeden lubi jak mu cyganie grają, a drugi jak mu nogi śmierdzą ;) takie swojskie gustibus non disputandum
  • Odpowiedz