Wpis z mikrobloga

Myślałem, ze opony bieżnikowane są okej. Wbrew głosom ludu nie były jakoś głośne, dobrze kleiły no ogólnie spełniały swoje zadanie. No i przyszło mi wrócić z Holandii do Polski, i w okolicy Berlina lecę sobie minalem ograniczenie i #!$%@? redukcja ogień 160 i nagle coś mi #!$%@? w spod auta, zwolniłem do 80 i czuje, ze coś się tłucze powoli jechałem dojechałem na autohofa i tym gownem akurat stanąłem na dole i patrzę No gites majones ale coś jest nie tak, zmęczony podróżą pojechałem dalej z taka opona do Kołobrzegu oczywiscie powoli xD fart jak #!$%@?, ze się nic nie stało. Koniec nalewakow #opony #motoryzacja
dwarfguard - Myślałem, ze opony bieżnikowane są okej. Wbrew głosom ludu nie były jako...

źródło: comment_zs1fV1kjqX5z3DjyUsJcQFugHWIXo7zr.jpg

Pobierz
  • 52
O jaki ja głupi ja #!$%@? xD powtarzacie się tylko, nauczkę mam i tyle a wrzuciłem aby ktoś kto jest taki głupi jak ja nie #!$%@? czegoś podobnego, a opony kupiłem przed zima i jakoś nie miałem czasu żeby zmienić bo fura trochę stała w pl a musiałem ja pojechac do NL jednorazowo, co prawda na letnie już nie zmienię xD ale zimówki kupię lepsze
w dzisiejszych czasach komplet opon premium kosztuje max 1500zl i wystarczy na 5 lat, pomnóż przez 1.5 jeśli chcesz mieć sezonowe zamiast całorocznych


@powaznyczlowiek: Ba, 900zł kosztuje komplet średnio-półkowych Uniroyali (zimówki), które mogę polecić po dwóch samochodach. Do tej pory czasem się zastanawiam jakim cudem mogłem kupować kiedyś używki.
Tak samo letnie Dunlopy - 800 z hakiem, a ludzie kupują po 600zł używane 5-letnie BO PREMIUM ROZUMIESZ PIRELLI, YOKOHAMA ( ͡