Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, że #greedfall pozytywnie mnie zaskoczył. Myślałem że to będzie taki typowy średniaczek, a tymczasem 4 godzinka pękła i bawię się świetnie. Pod względem stylu i kolorystyki to cudeńko. Sama grafika średnia, ale klimatyczna. Jedyny minus to cena tej gry... Cóż, jako psychofan CRPG musiałem to kupić :)
Zdecydowanie polecam. Jak nie dzisiaj, to za jakiś czas, gdy cena spadnie. Piracić takie gry to wstyd, bo to nie jest jakieś wielkie studio, które ma w dupie graczy.
#gry
Pshemeck - Muszę przyznać, że #greedFall pozytywnie mnie zaskoczył. Myślałem że to bę...

źródło: comment_ZxmlnfYGFpbENHVdquFny6KJpRLFmIpH.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@roksii: Piecyk. 199.99 może odstraszać, ale jak już mówiłem psychofan CRPG ze mnie, więc zakup musiał być. Co do minusów to animacja postaci i ich "nijakość" przynajmniej jeśli chodzi o poboczne postaci. Sama grafika też nie urywa wiadomo czego, ale nie kłuje też w oczy. Reszta to typowo pająkowa robota. Solidny tytuł warty ogrania.
PS: Pewnie jakieś minusy znajdę jeszcze, jak ogram w 100%. Dopiero 4 godziny zabawy, więc nie
  • Odpowiedz
@roksii: Plusy to zawsze subiektywna sprawa. Dla mnie na pewno historia, mimo że od czasu do czasu pojawia się jakiś zgrzyt w postaci braku logiki względem poprzednich działań. Chyba że to jest jakiś grubszy plot twist... Jak pisałem 4 godziny dopiero za mną, więc wiele się jeszcze może zmienić.
Na pewno przyjemny system walki. Nie jest jakiś bardzo skomplikowany, ale system bloków, kopnięć, szarży i broni palnej sprawdza się doskonale
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Wykonałeś poboczny quest z kontrabandą? Bo ja po dopisaniu towaru do listy i rozmowie nie mam już żadnego znacznika (chociaż wyświetliło mi się żeby pogadać z tym szefem, ale na mapie nic nie ma) i nie wiem czy to jakiś bug czy musze ruszyć główne questy :/
  • Odpowiedz
@rivvv: Niestety tego questa nie robiłem. Miałem zamiar, ale później trochę eksploracji, szukanie szczyla pokładowego i umknęło mi. Mam stary save to sprawdzę co i jak jeśli chcesz.
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Nie trzeba, ruszę dzisiaj główną historie, jak nic nie ruszy to spróbuję znaleźć miejsce bez znacznika, ale dzięki wielkie za chęci! :)
  • Odpowiedz
@rivvv: Musisz iść do tej kwatery w której dostajesz zadanie z tą kontrabandą dla ziomka Kurta. Nie wyświetla się to na mapie i musisz sam na niej poszukać gdzie są ich koszary czy sztab :)
  • Odpowiedz
@Kotolakot: Też nie :P zadanie dopiero ma kontynuacje w New Serene, tam gdzie płyniesz statkiem. Już skończyłem, nagroda za misje bardzo fajna, polecam skończyć :D
  • Odpowiedz