Wpis z mikrobloga

To 4 konferencja ktora ogladalem czwarty rok z rzedu. Myslalem ze przy premierze 8 i X bylo slabo, pozniej myslalem ze przy XS bylo jeszcze gorzej a prawda jest taka ze ta konferencja byla TRAGICZNA.

Apple watch zero istotnych zmian, Ipad to samo, gry? kogo to obchodzilo?, iPhone moze i bedzie robil ladne zdjecia ale dla samego wygladu nigdy bym go nie kupil, o ile mam XS i nie mam wiekszysch zastrzezen, to przy 11 pro mogliby chociaz tego notcha #!$%@?, a te #!$%@? aparaty ustawic w linii pionowej tak jak ma XS tylko ze jeszcze jeden na dole i bylby duzo ladniejszy a nie takie gowno na tyle ze patrzyc sie nie da. Widzieliscie jak te telefony w case'ach pokazali? Chyba brzydszego telefonu nie widzialem (choc...pixel?)

Choc moze to i lepiej ze nie pokazali nic WOW bo bym pewnie mojego XS wymienil, a tak to nawet nie mam najmniejszej ochoty.

Jak za rok nie zmienia aparatow i nie wyjebia notcha to bedzie smiech na sali. Ta konferencja przypominala lekki lifting, co calkowicie mozna bylo pominac a poprostu zaktualizowac sklep i newsy apple na stronie ,a konferencje w tym roku odpuscic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myslalem ze jeszcze bedzie mala szansa ze MBP pro 16 zaprezentuja... no niestety, WWDC w tym roku 1/10 i to calkiem serio mimo ze sam mam duzo produktow od apple...

Co wy myslicie o tej konferencji? tylko ja tak mysle ?

Jedyny plus ze chociaz ceny zostawili...
#ios #iphone
#apple
  • 18
@Rabusek: @idzpanwuj: Ok, co by nie bylo nie uwazam tego za super feature... Nie przeszkadza mi wygaszony wyswietlacz na AW, predzej wolalbym miec always on display na iPhone, ktorego sie chyba doczekamy za 10 lat... na Dark mode w iOS czekalismy z 5 lat zanim to wprowadzili @m4kb0l:
Ok, co by nie bylo nie uwazam tego za super feature...


@quarox: ja za to znam ludzi ktorzy nigdy nie kupili watcha przez brak tego ficzera

ja osobiscie czekalem na sleep tracking i sie rozczarowałem :/
@Daleki_Jones: @escobol: @Rabusek:

Troche mnie to irytuje, bo uzywam duzo sprzetow od nich i naprawde podobaja mi sie systemy, to jak sie one łączą i jak wszystko ladnie chodzi ale...

Inne firmy maja juz duzo ladniejsze laptopy, na pewno z mniejszymi ramkami - macbooki od 5? lat dokladnie to samo...

androidowe fony maja full bezramkowe telefony, a apple znowu to samo co rok temu,dwa lata temu..ehhh

Albo prezentuja ipada
@quarox: sama konferencja jako taka, bez szału, ale nadal uważam, że bardzo fajna ewolucja produktów. To co mnie osobiście zdenerwowało to ta azjatka i jej entuzjazm i sztuczne ruchy przy prezentowaniu iP11. Uważam najlepszy produkt, z największym potencjałem sprzedażowym, a prezentacja jakby to była guma kulka. Strasznie odstawała od reszty prowadzących.