Wpis z mikrobloga

Zawsze jak to czytam mam taką bete...


(Cisza) czeba być #!$%@?… i powiedziałem kutko na temat, masz #!$%@?ć mi stąd. On coś tam ten, idzie mówię #!$%@?ć bo jak cię #!$%@? znajdę jeszcze raz tutaj na osiedlu to masz tak #!$%@? że nie wiem co. On coś tam tego. Mówię eee Daje se luz z takim #!$%@? (cisza) coo do mnie się Dopierała? To was to gówno obchodzi co w Łodzi robię po pracy po pierwsze, po drugie to co się #!$%@? w moje życie? #!$%@? się do siebie może a nie do mnie. No nie no Bo każdy o!Wi Wize (zawiecha) Tigera to trzeba filmować tak #!$%@??? Właśnie dzisiaj #!$%@?łem takiego…
Cz,sss (temperatura procesora w stanie krytycznym)takiego, takiego Może powie #!$%@? nie wiem ile lat Gówno mnie to obchodzi, ale jak się speszył, tom, tem aparat cyfrowy schował, iiiidzie i głośno mówię Pokaż się #!$%@? jeszcze raz ty łysa pało! (Wcześniej był blondyn) wiziśe to nie jest to że tylko przez intendrzeczywistości też jestem taki (#!$%@?ęty) mocny jak wiziśe. Ze mną nie ma #!$%@?! A jeszcze do tego gościa, ty gościu jak udostępnisz jakiś filmik to cię #!$%@? dojadę! Pamiętaj. Dojadę cię #!$%@?! Na #!$%@? się #!$%@?? Pokaż swoje życie #!$%@? a nie do, mnie bo to na razie to ty #!$%@? (fafluni się) że jesteś mocny, jesteś #!$%@? warty. Bo spieniłeś się bo sobie polazłeś #!$%@? , zamiast stanąć pogadać to już #!$%@?łeś jak ciota bo jesteś ciotą i uważaj #!$%@? ja cię jeszcze raz zobaczę to nie będzie minutko jeszcze, Ciesz się że tylko się z zakończyła tak jak jest a później nie będzie miło. Oszczegam tylko, oszczegam cie! Myślisz że #!$%@? będziesz wiw w robi filmiki z ukrycia? #!$%@?! To i tak cię #!$%@? znajdę i cie ROZJEBE pamiętaj #!$%@?. Sorry to nie było do wszystkich UŻYTNIKÓW tylko do tego gościa który filmował z UKRYCIA I JAWNIE SZEDŁ i popisuje się że on jest lepszy są jes #!$%@? warty Tyle! BEC. #lodz
#bonzo #patostreamy
  • 4