Wpis z mikrobloga

@Lucider5: nie, są chunki w których poniżej poziomu 40 czy tam 50 w każdym biomie slime może się pojawić. Można ich szukać samemu kopiąc wielkie pokoje o wysokości 3 lub długie siatki tuneli 3x3 albo na jakiś stronkach gdzie wpisujesz seed świata a on pokazuje ci gdzie masz slimechunki
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: nie, 3 wystarczy(nawet ja mam w swojej famie na survi wysokość 3). Nawet 2 wysokości i 3 szerokości starczy żeby znaleźć slime chunk, po prostu wtedy spawnią się tylko mniejsze slajmy(małe i średnie) więc do samego znalezienia slime chunka to wystarczy. Oczywiście wszystko trzeba oświetlić.
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: nie pamiętam jak na tej co grasz ale na nowszych można sobie z klienta gry otworzyć folder z savem, nawet jak w tej twojej nie to teoretycznie po updejcie do nowszej wersji mógłbyś otworzyć folder z savem, zrobić backup i wrócić do starej wersji
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: i chyba tak bede musiał zrobić ale to wina launchera
kiedyś normalnie dało się tak robić tylk od którejś wersji pojawiało się oszczeżenie ze mogą być problemy
ale nierozważaniem było przechodzić stopniowo z wersji do wersji
na jednym save grałem przez 3-4 lata i wszystko chulało co prawda nowe biomy śmiesznie się łączyły ze starą częścią mapy ale nie było większych problemów
  • Odpowiedz