Wpis z mikrobloga

TFU NA WAS LAMUSY SEZONOWE SPOD TAGU CO WYZYWAJĄ NASZYCH ZAWODNIKÓW OD GAMONI I ŚMIECI. PLUJE NA WAS TOTALNIE.

W dupie byliście i gówno widzieliście. Wyzywanie #!$%@? Ponitki od żenujących czy słabych graczy, Balcerowskiego który ma 18 lat od drewniaków, Kuliga od #!$%@?ów. W łeb się puknijcie. Ugrali dużo więcej niż mogli, przez 30 minut twardo grali z 2 na świecie drużyną, są w najlepszej 8 mundialu a wy się zachowujecie jak gimbusy. Wstyd mi, że siedziałem z wami na tagu i z wami kibicowałem.

I pozdro dla ziomków z tagu #nba którzy nie są sezonowcami @cult_of_luna @parooow @Jrv20


#koszykowka
GlebakurfaRutkowskiPatrol - TFU NA WAS LAMUSY SEZONOWE SPOD TAGU CO WYZYWAJĄ NASZYCH ...

źródło: comment_O87d9LD5MHAe6v1PxPdGT1p6wtMGKsd4.jpg

Pobierz
  • 33
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: powiem tak, wszystko prawda, ale naprawdę nie rozumiem co robi w tej kadrze koszarek. Nie skillsowo, ale on jest po prostu za głupi na rozgrywającego i myślę że idealnem podsumowaniem jego boiskowej inteligencji jest to co zrobił pod koniec 3 kwarty. Z resztą ile on już końcówek w ten sposób nie zagrał przez te wszystkie lata. Możesz mnie wyzwać od sezonowca, ale pamiętam jak go widziałem jak grał te, nie