Wpis z mikrobloga

no to wymyślili to sobie czy nie?


@Donee: A jak ci napiszę że sobie wymyślili to cokolwiek zmieni skoro ja jestem anonimem z portalu ze śmiesznymi obrazkami i ty i tak nie potrafisz odróżnić wiarygodnej informacji od ścieku? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 24
@Donee typ, który opublikował badania że szczepienia powodują autyzm był oskarzony o manipulacje i stracił prawo do wykonywanka zawodu lekarza.
  • Odpowiedz
@Donee:
Najcięższy możliwy NOP to wstrząs anafilaktyczny, brzmi strasznie ale szansa na to wynosi od jednego do trzech przypadków na milion. Reszta to conajwyżej podwyższenie temperatury, ogólne osłabienie, ewentualnie łuszczyca punktowa.

Bzdurami są też wysrywy o autyźmie, aluminium w szczepionkach i tym podobne.

Aaa, no i jeszcze są jakieś mityczne powikłania poszczepienne zgłaszane no Vaers. Szkoda tylko że zgłaszają tam takie kocpoły jak ODMROŻENIA.
R.....l - @Donee:
Najcięższy możliwy NOP to wstrząs anafilaktyczny, brzmi strasznie ...

źródło: comment_Ir1q6APkQF7wJ0qFW4L3B0nAsoi3JdKc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Donee: tak, wymyślili. Lekarze, którzy za tym stoją co do jednego albo stracili prawo wykonywania zawodu albo mało im brakuje. Nie robią tego z przekonania tylko dla pieniedzy. To sekta sprzedająca swoje książki, swoje suplementy, swoje koszulki i organizujaca zbiórki. Im wiecej osób lyknie te p------y tym więcej zrobi przelew na ich konto.

Dlaczego wierzysz w filmik na youtubie a nie dziesiątki lat badań? Przecież taki nastolatek z kamerą sam
  • Odpowiedz
eszta to conajwyżej podwyższenie temperatury, ogólne osłabienie, ewentualnie łuszczyca punktowa.


@RandomowyMetal: Syn miał kiedyś po szczepieniu biegunkę i spędził trzy dni w szpitalu.

Nawet JEŻELI był związek między szczepieniem a biegunką (dwa dni po szczepieniu się zaczęła), to takie "konsekwencję" jestem w stanie zaakceptować po każdym szczepieniu.

No i nie wiem dlaczego konfa zwiększa poziom szurstwa i przyjmuje to robactwo. Typowy antyszczep to wykształcona (zerowa wartość tego papierka) mama z
  • Odpowiedz