Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i mirabelki które into seksy
Jestem różową i w najblizszym czasie z moim niebieskim będziemy próbować trójkąt mkm.
Jakieś tipy, czego się spodziewać a co nie jest oczywiste (oprócz dwóch penisów ( ͡° ͜ʖ ͡°)), planujemy się zjarac (cbd ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i do dzieła. Piszcie swoje doświadczenia
#seks #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #sex #pytanie #trojkat #wgw ~ może później

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 64
@Alex_Krycek @wespazjan no właśnie, w sumie teraz to przemyślałam że to układ MKM a nie KMK :D no to ewentualnie może się okazać że facet potem będzie miał wyrzuty sumienia, że jego kobiecie było lepiej z innym albo że zaczęła coś po tej upojnej nocy czuć do tego drugiego. albo dziewczyna będzie mieć wyrzuty sumienia że jest jej lepiej z obcym gościem a nie z ukochanym. życie pisze różne scenariusze ¯_(ツ)_/¯
@anyzrataks: Zależy, znam i znalem takie które miały bardziej liberalne podejscie do związków niz niejeden mezczyzna. Pleć niekoniecznie to determinuje. I jasne, ze moze byc róznie, ale na ogól ludzie odpowiedzialnie decydujacy sie na otwarcie zwiazku, wiedza czego sie spodziewać. Jesli obie strony wychodzą z zalozenia, ze seks to tylko przyjemnosc i czasem ktos z zewnątrz może zapewnić nowe doswiadczenia, wszystko jest w porządku.
ZegarmistrzSnów: Niebieski here.
Po CBD nie ma super efektów jak po THC. Tego się na pewno spodziewaj.
Jeśli robicie trójkąt, to z kimś, komu oboje ufacie. Jeśli jesteście o siebie zazdrośni - odpuśćcie, bo to może być spory problem dla was w związku. Dobrze to przemyślcie. Ja jestem po trójkącie fmm (swoja różowa i stary przyjaciel, wszyscy sobie ufamy) i się nam podobało. Nie każdemu musi, sporo osób by oceniało mnie
Zwracaj uwagę na swojego partnera, nie zostawiaj go samego, nie baw się bez niego. Idzcie wszyscy na testy na np. Hiv.
Nie lepiej zacząć id alko w jakims pubie? Zeby kazdy mial czas sie przyzwyczaic do sytuacji na naturalnym gruncie? Ewentualnie miec szanse sie wycofać.
Szczera rozmowa i zapewnienie o uczuciach przed i po.
Lubrykant.

Jakby co pisz na priv