Wpis z mikrobloga

Nie przepadam, ale myślałem o pokemonach. I to chyba tyle


@pawi2598: Jak na razie nowe pokemony zapowiadają się tak, że największe nintendofagi bóldupiły bez przerwy przez miesiąc pod #nintendoswitch

Druga sprawa, że według mnie wydawać 1400 + gra by pograc w poksy jest mocno nie opłacalne - szczególnie patrząc jak bardzo wtórne są pokemony i jak się praktycznie nic nie zmieniły przez lata.
@Kryspin013: e, no trochę innych rzeczy jest. Doom, Wolf, Wiesiek, Civka, Residenty. Zelda jest #!$%@?, pewnie wyjdzie druga część. Zaraz dorzucą Overwatcha, a masz już Fortnite. Można wybrać, a handlując kartridżami jest szansa kupić grę, przejść i opylić ją dalej z nieduża stratą.
Doom, Wolf


@pawi2598: @dilbert5150: Ile te gry mają lat?

Wiesiek


Prawdopodobnie będzie niegrywalny.

Zelda jest #!$%@?


Co kto lubi, jak dla mnie to wielka pusta przestrzeń wypełniona losowo nieprzydatnymi przedmiotami. Jak ktoś nie lubi openworldów to zelda jest mocnym przeciętniakiem.

Fortnite


O wow.

~7 zachodnich gier, praktycznie nic współczesnego a do tego jedna z tych gier to free2play. Faktycznie warte zakupu switcha. Teraz moja kolej? Mam wypisać te wszystkie zrobione
@Kryspin013: @pawi2598:
Switch jest specyficzny.

Jezeli chcesz pograc sobie stacjonarnie w domu - to po prostu PC jest najlepszy i tyle.
Jezeli chcesz bawic sie i jaraja cie exclusivy (i ogolnie wybor gier) no to PS4
Jak masz use case do grania z ziomeczkami w robocie, chcesz sobie pograc na konsoli w pociagu etc to switch jest wlasnie po to. Ja osobiscie w Diablo3 na switchu bym popykal sobie w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Heven: Da się piracić gierki na ten magiczny tablet od Nintendo? Ostatnio łaziłem po MM większośc kosztuje 200zł +, ja #!$%@? 200zł za gierkę na tablet ( _)
@ZMMN: Może i sporo, ale + jest taki, że ich ceny nie spadają, więc odsprzedasz używkę za 10-20zł mniej. Raz mi się zdarzyło nawet sprzedać używkę drożej, niż kupiłem nową xD

@pawi2598: Zależy co lubisz. Switch jest genialny dlatego, że masz przenośne tytuły, coś czego granie na telefonach/tabletach nie ma. Civ VI, Diablo III, Wolfy, Resident Evile, Crashe, tysiące świetnych indyków, super exclusive'y (Wszystkie gry z Mario- Kart, Odyssey, Maker,
@ZMMN: Niby się da, ale tylko do określonych numerów seryjnych (od jakiegoś czasu w nowszych modelach [nie chodzi o tą nową rewizję] sposób, ktorego używano do wgrania CFW został załatany), których w sklepie już raczej nie dostaniesz - jeśli już to używki.
@Kryspin013: ktoś Ci płaci za zniechęcanie ludzi do zakupu konsoli? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak typ chce sobie popykać, to wymieniłem tytuły, które na konsole wyszły. Ja osobiście za stary jestem za podążanie za nowościami, a przed kompem i tak siedzę w pracy, więc konsolka jest jedynym sposobem na popykanie w gry. Świat jest pełen ludzi, którzy są od Ciebie inni :)
ktoś Ci płaci za zniechęcanie ludzi do zakupu konsoli?


@dilbert5150: ale, żeś szybko ton zmienił. A ktoś ci płaci za zachęcanie? Sklep prowadzisz czy co? Rozpisuję się jako użytkownik switcha. Switch ma kiepskie zachodnie tytuły co widać nawet świetnie po twoich argumentach, którymi próbujesz konsolę wybronić.

Ja osobiście za stary jestem za podążanie za nowościami, a przed kompem i tak siedzę w pracy, więc konsolka jest jedynym sposobem na popykanie w
@Kryspin013: no to inaczej: sedno jest takie, że twoja opinia a nawet racja, ani rozczarowanie ze switcha też nikogo pewnie nie obchodzi, więc można zakończyć temat ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale żebyś się dalej nie grzał, masz tu wirtualny plusik, niech ukoi twoje cierpienie po zakupie konsoli ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:[+]
no to inaczej: sedno jest takie, że twoja opinia a nawet racja, ani rozczarowanie ze switcha też nikogo pewnie nie obchodzi


@dilbert5150: No jak widać mirka wyżej obchodziło. W końcu sam zadał pytanie oczekując jakiejś opinii w temacie. Samym switchem nie jestem rozczarowany bo akurat lubię indyki i niektóre chińskie bajki. Mirek napisał, że pograłby w sumie tylko w poksy co w przypadku switcha jest bez sensu (konsola droższa kilkukrotnie niż