Wpis z mikrobloga

ci którzy wszędzie widzieli Żydów i ci którzy wszędzie widzieli antysemitów


@kanciak12: Ale ja nie widze wszędzie antysemitów. Przecież nie wszyscy o całe zło świata obwiniają Żydów, tylko co głupsze i bardziej prymitywne jednostki.
@chanelzeg: ale powielanie takich skrótów myślowych sugeruje ze dla Polaków Żydzi to wrodzony wróg a tak nie jest. W czasach gdy środowisko syjonistyczne urządza nagonkę na Polskę co jest bardzo krzywdzące bo wśród Polaków i Żydów nie brakowało bohaterów jak i #!$%@?.. celowo rozdmuchiwany jest każdy incydent który można podpiąć pod antysemityzm wiec szkoda żebyśmy się wciągali w te wojenki propagandowe.
@chanelzeg: oczywiście ze nie. We Francji czy Niemczech byłoby znacznie łatwiej. Do ilu zabójstw Żydów dochodzi w Polsce a do ilu we Francji czy Niemczech? Jak jesteś leniwy to ci podeśle materiały o tych zabójstwach. Tylko jak na zachodzie dochodzi do morderstwa to narracja jest o pojedynczym szaleńcu a u nas jak złapią paru ktetynow którzy w lesie urządzają urodziny hitlera to narracja jest, że wszyscy Polacy to antysemici.
Wiem ze
@kanciak12: Cieżko by było by u nas było więcej zabójstw skoro niemal nie ma u nas Żydów, podczas gdy na zachodzie jest ich całkiem sporo. Oczywiście, tak jak piszesz, najłatwiej podburzyć osoby o prawicowych poglądach, stąd tyle przestepstw na Żydach wsród islamskich debili. Najzagorzalsi muzułmanie to ciemni fanatycy, którzy tak chętnie dokonują przestwpstw na Żydach jak ich odpowiedniki w Polsce, gdy jeszcze Żydzi tutaj mieszkali.
@Marcin_Koks: Szkoda, że nie umiesz czytać bo napisałem, że nie przeszkadzają w rozwoju a nie nieprzeszkadzali. Do szkoły marsz. No chyba, że dla ciebie bez różnicy czy to teraz się dzieje czy 100 lat temu.