Wpis z mikrobloga

@su1ik: Jakich racji? Twierdzę, że w Polsce nie ma jakiegoś szczególnego antysemityzmu, a ten przedwojenny wynikał raczej z sytuacji społeczno-ekonomicznej niż głupoty społeczeństwa. Rozmówca wrzucił mi jakiś wpis kabalisty, przepełniony jakąś żydowską mistyką.
  • Odpowiedz
Niemcy jakoś FED i Żydzi nie przeszkadzają a całe społeczeństwo w tych krajach jest bardzo bogate.


@chanelzeg: żydów po 1945r w Niemczech to akurat zbyt wielu nie pozostało. Zaczeli powracać dopiero po zjednoczeniu Niemiec 1991, ale o przed wojennych liczbach nie ma co mówić.

Wcześniej jednak akurat Niemcy "coś tam, coś tam" wspominali, że im żydzi społecznie i gospodarczo przeszkadzają ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@su1ik: Jakie teorie spiskowe? Przeczytałem artykuł, który zalinkował OP i nawet zacytowałem fragmenty, które według mnie są wskazówką aby nie traktować go (artykułu) zbyt poważnie. Sam nie wierzę, że (podaję cytat z artykułu);

As long as Jews deny the world this important knowledge, people suffer. And as long as this distress continues, humankind will continue subconsciously sensing the source of their deprivation in the Jews.
  • Odpowiedz
@Hound:

Dodrukowujemy masowo w Polsce pieniądze?

Oczywiście, szczególnie w ostatnich kilku latach podaż pieniądza jest ogromna, a w ostanich miesiącach zaliczyła jedne z największych spadków wartości względem innych walut po 89.
  • Odpowiedz
Rodacy drwią z rodaków, ludzie sprzedają swoje ideały za mamonę, Żydzi rękami swoich sługusów szkalują Polaków, a skończy się to dopiero jak ich nieuprawnione roszczenia majątkowe zostaną spełnione. Rękami uprawnionego wielkiego brata, pardon, Babilonu oczywiście. Panie, ogarnij ten #!$%@?łek, bo ja sam nic nie mogę. Żal patrzeć na to zepsucie.
  • Odpowiedz
@chanelzeg: Historia. Wybierasz fakty tylko korzystne do twojej tezy. Zanim w Polsce doszło do katastrofy smoleńskiej były dwa rodzaje oszołomstwa, ci którzy wszędzie widzieli Żydów i ci którzy wszędzie widzieli antysemitów. Ty zaliczasz się do tej drugiej.
  • Odpowiedz