Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Jak zebrać 50 k na wymarzony samochód (roksa odpada ) ? Zarabiając 2 tys miesięcznie ?
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krotniczka: Powoli i sukcesywnie. Swoją drogą samochód za 50k to trochę przepłacone auto za 30k. Powyżej tej który już wiele więcej w samochodzie nie będzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Krotniczka: wtf, ja samochód za 50k kupiłem przy zarobkach 17k brutto na dwie osoby i to dopiero kiedy uzbieralismy wystarczająco dużo oszczędności (tzn. min. 2x tyle co cena auta). Dziewczyno, zejdź na ziemię, celuj maksymalnie w samochód za 10k, a najlepiej w 6-7k.

Domyślam się, że nie celujesz w nowe Tipo tylko w coś z klasy "premium". Domyślam się też, że nie masz zniżek na OC i AC.

Na samo ubezpieczenie dolicz sobie jakieś 3-4k (ja przy 60% zniżki OC i Fiacie Tipo za pakiet OC/AC płacę 1800zl, przy jakimś Audi czy BMW ubezpieczenia ubezpieczenie skoczy Ci za samą markę). Do tego komplet opon zimowych, podatek, opłata za rejestrację. Wyjdzie Ci pewnie lekko
  • Odpowiedz
@taknietakznowuzajete: Samochód marzeń za 40k będzie i tak samochodem kilkuletnim gdzie wymiana klocków i tarcz będzie kosztować 1500pln.
Poza tym awaryjność nowych samochodów jest również duża, a jeżeli nie ma gwarancji to koszty napraw jeszcze większe

Z pensja 2-3k pakowanie się w drogie samochody to jest s---------o
  • Odpowiedz