Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ButelkaBezKaucji: jakbym mieszkał w Holandii, to kupiłbym jak najlżejszy samochód z dużym silnikiem, a że mieszkam w Belgii, to nie muszę na wagę patrzeć. System w Holandii uważam za debilny, w ogóle to Holandia jest krajem, gdzie kierowcy są najbardziej ruchani w jelito grube, najsprawiedliwszy system dla mnie to system polski: kto tankuje w Polsce, ten płaci tam piątek drogowy.
  • Odpowiedz
@Trixie

@tytanos: pojedź sobie na ukrainę w takim razie. Niby najbiedniejszy kraj europy, o standardach niemal afrykańskich, a więcej luksusowych samochodów niż w całej zachodniej europie


Ukraina to w ogole jakiś dziki fenomen.
Tam jeździ tyle czołgów na kółkach(suvy itp.) nawet w małych miejscowościach we względnie nowych rocznikach, że w samym Poznaniu widuje takich
  • Odpowiedz
  • 1
@tytanos Chyba mówisz o jakimś innym Bytomiu.
Chyba nigdzie nie widziałam tyle Tesli ile w zeszły weekend w Holandii.

A tak poza tym, co to za różnica czym jeżdżą?
  • Odpowiedz
  • 1
@tytanos @ButelkaBezKaucji @Bajo-Jajo
W Holandii liczy się tylko waga i paliwo. Nie trzeba mieć "super" auta, żeby płacić kokosy. Jak pierwszy raz kiedyś przyjechałem do NL i poszedłem do RDW zapytać o podatek za Passata w kombi w dieslu, to miła pani policzyła 1860euro na rok za auto warte 1000e ( ͡° ʖ̯ ͡°). Tu przykładowy podatek za kombi typu passat w dieslu
dronte - @tytanos @ButelkaBezKaucji @Bajo-Jajo
W Holandii liczy się tylko waga i pali...

źródło: comment_zLFucQ0hfa6EK7vvVnOUaHWq3ZhoPWkN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@nattip: o tym, o tym Bytomiu. Po pierwsze to nie jest najbiedniejsze miasto w Polsce, po drugie to jest tania sypialnia dla GOP, którą przecina A4 i jest blisko do DTŚ więc komunikacja dobra jest, po przecie jest dużo terenów podmiejskich w granicach Bytomia, nawet miejskich więc konkretnych domów znajdzie się dużo. Może nie Tesli ale Porsche i meroli na bytomskich blachach znajdziesz sporo.
  • Odpowiedz