Wpis z mikrobloga

@mroz3: no i zajebiscie. Smrod fajek i meneli unosil sie nad Świebem, gdy nie pilnowali. Najwieksze ludzie gówna handluja zawsze nielegalnie na chodniku, przez to przejsc tez sie nie da
  • Odpowiedz
@mroz3: smutne, czasami można pogadać z ludźmi, co sprzedają na ulicach i większości z nich się nie przelewa, uczciwie próbują dorobić do skromnych emerytur lub rent. A tutaj ścigają ich jakby mieli zagrozić istnieniu marketów. Państwo działając w ten sposób odbiera tym ludziom godność i niszczy przedsiębiorczość a także poczucie solidarności.
  • Odpowiedz
@mroz3: tego to nie wiem, ale z efektu akurat tych interwencji jestem zadowolony. A dzieki nim tłok i smrod jest tylko w obrebie swieba i (niestety) Robotniczej. Tak to sie jeszcze rozlewalo przed swiebem, tam przy fontannie i Piłsudskiego az do Legionów
  • Odpowiedz
@mroz3: Straż Miejska działa tam co weekend - od jakichś trzech - czterech miesięcy. Działa tam także policja, służba celno - skarbowa (oczywiście rzadziej, bo na te służby, w przeciwieństwie do SM, Prezydent Wrocławia nie ma bezpośredniego wpływu) i inne. A skąd takie działania? W sprawie Dworca Świebodzkiego, do urzędu miasta, centrum zarządzania kryzysowego, komendantów sm i policji, przychodziły od wielu lat TECZKI skarg i pism. Powtórzę jeszcze raz - TECZKI
  • Odpowiedz
@Tomcio_W: o a ja od kilkunastu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
ale mimo wszystko podejrzewam że jednak bliżej niż dalej do końca targowiska
  • Odpowiedz
@mroz3: Ja też słyszę od kilkunastu lat.Mieszkałem tam , w dalszym ciągu mieszkają tam moi rodzice Skargi lecą ze strony wszystkich .Nawet jakiś czas temu był "przenośny "komisariat policji w centrum placu .jako mieszkańcy ul.Robotniczej od kilkunastu lat słyszymy o likwidacji targowiska "na świebodzkim" . .. I co ... Powiem po krótce ,targowisko a raczej teren od x lat było dzierżawione firmie Plater.Nagle kilka lat temu ...No może dwa lata temu
  • Odpowiedz
@mroz3: Najwidoczniej potrzeba, aż nauczą ludzi, że chodnik nie jest prywatną własnością tych pseudohandlarzy, a śmieci, które po sobie pozostawiają należy sprzątać.

@GoofyWr2: To zaproś ich do swojego mieszkania, niech tam pohandlują, zamiast uniemożliwiać mi przejście.
  • Odpowiedz
@mroz3: pod mlynem to nawet nie potrafia ogarnac tych #!$%@? #*&^$#(*% co parkuja na chodnikach, sniezkach rowerowych czy trawnikach byleby tylko byc 1m blizej wejscia :/. Juz nie mowiac nic o tych co parkuja na jednym z pasow ruchu kolo TK Maxxa, ale tam przeciez teren firmy to Straz nic nie moze.
  • Odpowiedz