Wpis z mikrobloga

Im bliżej wyborów, tym mam większy dylemat.
Obiecałem sobie nie głosować na PiS - proste do spełnienia, wolałbym strzelić samobója niż na nich zagłosować.
Powiedziałem sobie, że nie zagłosuję na KO - ale z ich listy startuje Towarzysz Rurkowiec, a chciałbym go widzieć w sejmie.

Wszystkie SLD, Razemki, PSLe i Ciasteczka mnie nie interesują.

Zostaje Konfederacja, jako jedyna alternatywa dla powyższych. Tylko tam na jedna rozsądną osobę (zapewne, bo nie jestem w stanie właściwie wymienić kogoś normalnego xD) przypada 10 szurów pokroju Brauna czy Godek.

Pierwszy raz nie wiem, na kogo głosować. Zawsze głos szedł na Korwina - #!$%@? farmazony, ale był jedyną liczącą się opcją z programem bliskim moim poglądom. Głosowałem mimo, że od około 2 lat światopoglądowo zacząłem skręcać w lewo. Ale od kiedy zaczął bratać się właśnie z takimi #!$%@? jak Braun, głośniej krzyczeć o batożeniu gejów niż o wolnym rynku to po prostu wyleczyłem się z pana z muszką.

I w ten oto sposób zostałem z niczym jeśli chodzi o opcje polityczne. W tej chwili najbliżej mi właśnie do Darka Szczotkowskiego, o którym wspomniałem wyżej, ale to rodzynek. W dodatku startuje z list Koalicji.

Jak żyć? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zawieszony między #bekazprawakow a #bekazlewactwa.
#gorzkiezale #wybory #4konserwy #neuropa
  • 28
@xCytrulina: Ja i tak nie jestem wyborcą Konfederacji, bo liczba szurów, którzy są przy tym projekcie jest porażająca. Oni po prostu nie mają szans, dodając do tego wysoką frekwencję jeszcze bardziej nie mają szans. Oni walczą o subwencje. Ale głosując na nich robi się dobrze PiSowi.

@GdzieJestBanan: Tak, ale mimo wszystko wolę mniejsze zło, jak już wybierać. :P
@xCytrulina Gdzie pieniądze z subwencji? :)
Poza tym #!$%@? o roszczeniach Żydów, negowanie globalnego ocieplenia, zakaz aborcji i tym podobne bzdury... No ciężko by mi było oddać na nich głos. Póki gadał o tym sam Korwin, to jakoś to znosiłem, ale jak zrobili z tego sztandar partii to dziękuję.
@rorf46: Całe szczęście. Mimo, że do całej ideologi gender i całego LGBT jestem sceptycznie nastawiony, to po jej słowach, że wszystkie osoby homosexualne są pedofilami, to było mi wstyd za nią, że jest w szeregach konfederacji i #!$%@? farmazony. No coż, śmieci się same wyniosły ! :D
@xCytrulina: No ta, ale jeszcze masz Brauna "Szczęść boże", który po wyborach europarlamentarnych urządził im wspólną partyjną modlitwę. xD Zresztą nawet Korwin przyznał, że mieli zbyt dużo "radiomaryjnego" contentu. Braun to wiadomo... gość, z którego niby się można pośmiać, ale jednocześnie tak naprawdę gdyby dostał się do koryta, to byłby niesamowicie groźny.