Wpis z mikrobloga

Ominęły mnie wszystkie programy socjalne 27 Here. Prowadzę działalność i pracuje na etat. Płace dwie składki zdrowotne i leczę się prywatnie. Władza wymyśla co chwile nowe daniny i podatki a ja pracuje po 16 h. Pozdrawiam z raju... Aż mi się rosołu odechciało #polska
  • 48
  • Odpowiedz
@Rachey: ja czekałem i jak faktycznie było mi cos, co nadawało się na sor, to sprawa była załatwiona w godzinę od wejścia do poczekalni
  • Odpowiedz
@pieczyzmc: robaki tego nie zrozumieją bo #!$%@?ą na etacie za 2500 i myślą, że jesteś #!$%@? złodziejem :) serio tak myślą, to nie jest żart, wystarczy się napić piwka z pierwszym lepszym i zapytać co myśli :D #robaki
  • Odpowiedz
@pieczyzmc: Może będzie to dla ciebie coś niezwykłego, ale są ludzie którzy mają mniej niż 26 lat, dwójkę dzieci i pracę i korzystają ze wszystkich programów socjalnych i głosowali na PIS. Czemu pis miałby dbać o nie swój elektorat skoro i tak zagłosujesz na korwina?
  • Odpowiedz
@Marek1991: I to jest problem naszego społeczeństwa, nikt nie rozumie podstaw ekonomii, a z pewnością nie znają ich Ci którzy głosują na takie partie jak PiS, PO, Korwin, Lewica, PSL, Kukiz. I to jest problem, bo nie ma innych opcji xD
  • Odpowiedz
Może to takie DG, że to ukryty etat z jednym kontrahentem


@tellet: nam sie zwolnienie z vatu na leasing prywatnego samochodu po prostu nalezy! ( ͡° ͜ʖ ͡°) co innego dawac w gotowce, no to to by był tfu socjalizm!
  • Odpowiedz
@pieczyzmc: Możesz przynajmniej czuć satysfakcję z tego że jesteś wartością dodatnią dla społeczeństwa. Masz powód by gardzić (przynajmniej w myślach) tymi wszystkimi nieudacznikami i madkami które nie zdychają dzieki takim jak ty. Serio.
  • Odpowiedz