Wpis z mikrobloga

Miał ktoś do czynienia z Mrówkami Faronkami? te małe #!$%@? są chyba niezniszczalne, rok temu podobno oczyszczali blok z tego dziadostwa a teraz znowu się pojawiły, póki co obszar wojny zajmuje kuchnie i kawałek pokoju. Jutro niehandlowa więc pozostaje mi walka domowymi sposobami, odgrodziłem się sodą oczyszczoną i proszkiem do pieczenia, coś tam niby działa ale nie wiem jak to wytępić xd

#mrowki #dom #mieszkanie
gloom - Miał ktoś do czynienia z Mrówkami Faronkami? te małe #!$%@? są chyba nieznisz...

źródło: comment_1PFytNWiggufMDcYZ38SGgVPUrBxF0Tk.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gloom: Zasada ta sama co z innym robactwem - jak w bloku chociaż jedna osoba nie dba o czystość, to choćbyś się zesrał, nie wyplenisz. Masz jakieś sąsiadki co to robią z mieszkania schronisko dla psów albo sąsiada należącego do lokalnej ławkowej loży szyderców i fanów denaturatu?
  • Odpowiedz
@gloom: Z internetów: "Mrówki faraona po pojawieniu się w Polsce w latach pięćdziesiątych masowo przeprowadzały się do bloków wykonanych w tej technologii. Często były one niestarannie wykończone w związku z czym było w nich wiele szczelin umożliwiających mrówkom faraona przechodzenie do kolejnych mieszkań."

Zwalczanie: "W celu zwalczenia mrówek faraona konieczne jest przeprowadzenie zwalczania chemicznego za pomocą specjalistycznych środków przeznaczonych do zwalczania mrówek faraona. W tym celu najlepiej skorzystać z usług
  • Odpowiedz
@gloom: To nawrzucaj tam cukru, jak będą żreć zamykasz drzwiczki i włączasz na 10 sekund
Potem przyjdzie grupa ratowników, ale ich też upieczesz. Wtedy królowa pośle wojsko. I wtedy podkręcisz moc na maxa.
  • Odpowiedz