Wpis z mikrobloga

Rzygam już PiSem. Pracownik na minimalnej będzie kosztował pracodawcę prawie 5000 zł. Inne umowy oZUSują i taniej nikogo nie zatrudnisz. ZUS jakieś 2500 zł miesięcznie. Hajs pójdzie na czternastą emeryturę i dalszą rozbudowę socjalu. Przecież wystarczy iskra spowolnienia i jebnie ogrom firm w tym kraju lub inflacja jak w Wenezueli. Co gorsza PSL tylko czeka na propozycję koalicji PiS-PSL w sprawie zmiany konstytucji, Lewica zaciera ręce na ten socjalny program i razem z PiSem walczą o Trybunał Stanu dla Tuska, a PO-N zaczyna licytację na obietnice i dorzucają darmowy Internet i podobne idiotyzmy.

Rzygam też już społeczeństwem. Dlaczego? Bo JEDYNA partia która idzie do wyborów z JAKĄKOLWIEK INNĄ drogą gospodarczą w postaci obniżki podatków i zmniejszenia biurokracji jest uznawana za "za mało wolnościową", bo jest tam Braun z kretyńską (oczywiście!) wypowiedzią nt. homoseksualistów czy za to że w wyborach do PE była Godek. I nieistotne, że na listach mamy wielu libertarian, że większość jedynek to liberalna partia KORWiN, że nawet narodowców przekonano o istocie polityki gospodarczej i się w nią nie wtrącają, że to jedyna partia która ma szansę powiedzieć STOP temu zidioceniu i powstrzymać zwycięstwo PiS - bo sondaże pokazują, że PiS nie ma większości TYLKO gdy do Sejmu wejdzie Konfederacja.

Dalej więc w ramach rozpatrywania osobistych poglądów 5 z 900 kandydatów zgadzajcie się na doprowadzenie tego kraju do ruiny. I też wolałbym głosować na partię libertariańską, ale takiej nie ma i nigdy nie będzie. Ja poważnie zaczynam myśleć o emigracji, bo w mojej absolutnie mikro firmie zacznę niedługo płacić prawie 20 000 zł podatków MIESIĘCZNIE za sam fakt, że ją prowadzę... a Kaczyński już zapowiada, że dodatkowo chcą wyliczać ZUS od dochodu i dojadą mnie jeszcze bardziej niż 2500 zł bo zarobię cokolwiek więcej niż minimalna. No k****a mać!!!

Uratujmy ten kraj. Weźcie matkę, ojca, dziadka, babcię i kogo tam macie i nie pozwólcie zagłosować inaczej niż #konfederacja. Ja innego sposobu nie widzę. I naprawdę przeżyję, że Braun powie "Szczęść Boże" na mównicy sejmowej, o ile dzięki temu będę mógł żyć nadal z dziećmi w tym kraju (,)

#polityka #korwin #konfederacja #gorzkiezale
wojtas_mks - Rzygam już PiSem. Pracownik na minimalnej będzie kosztował pracodawcę pr...

źródło: comment_TFmMlixDuXKzCZv01uQq88ZGybzau5Vh.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wasza rzeczniczka Żukowska stwierdziła, że Tusk i Kopacz powinni stanąć przed TS tak jak ustaliła PiSowska komisja


@wojtas_mks: Chodzi o te słowa?

Występując wczoraj w programie Gość Wiadomości popełniłam błąd wypowiadając się na temat wniosków i trybu pracy komisji śledczej ds. wyłudzeń VAT. Nie powinnam była stawiać żadnych hipotez. Nie mam i moja partia nie ma do efektów pracy tej komisji zaufania i nie popieram stawiania Donalda Tuska oraz innych osób przed Trybunałem Stanu. Przepraszam za błąd.

Jednocześnie przypominam, o czym mówi SLD i co ja podkreślałam wielokrotnie, także wczoraj na antenie, że dla nas jednym z kluczowych elementów przywrócenia praworządności w Polsce jest postawienie przed TS odpowiedzialnego za łamanie praworządności
  • Odpowiedz
Czy jakieś inne?


@CynicznyMarksista: Inne. W tych słowach co wkleiłeś przepraszała. Dzień wcześniej poparła TS dla Tuska jako Lewica, a potem w social media była obrona tych słów tłumaczona koniecznością walki z PO o elektorat xDDD Gdy hejt był już tak duży to po 24h wszystko pousuwano i wystosowano przeprosiny.

Co jeszcze gorzej świadczy o tych populistach z Lewicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Po pierwsze wolnościowcy wcale nie muszą rządzić, nie muszą mieć żadnych stanowisk. Wystarczy, że będą realizowane ich postulat


@Jah00: dość karkołomna strategia powierzenia swoich celów ludziom którzy mają inne przekonania. Pytanie dlaczego to nie zadziałało do tej pory? wolnościowcy zdaje się przedstawiali swoje postulaty od dekad.

Po drugie stanowiska mają być likwidowane, ministerstwa mają być likwidowane.

marzenia ścietej głowy, mamy tak dużo zobowiązań i układów z tworami typu UE, że można co najwyżej rozmawiać o lekkim ograniczeniu mistertw, ale nie spodziewam się w niedalekiej przyszłości żeby to się udało
  • Odpowiedz
@szejk_wojak: A tak, ja rozumiem, tylko że Konfederacja jest całością a to jest stanowisko RN. W pierwszej kolejności są inne opcje, bo trudno żeby zrobić coś takiego wbrew woli społeczeństwa a poza tym są też inne kwestie.
  • Odpowiedz