Wpis z mikrobloga

Mirki od #garmin

W czasie zawodów na początku lipca padało tak że zalało mi telefon i teraz muszę kupić nowy bo mi się cały czas pieprzy.
Ale wychodzi na to że muszę kupić też zegarek do #bieganie żeby nie załatwić sobie kolejnego
telefonu.

Ponieważ bawię się w bieganie z mapą to dla mnie priorytetem jest to żebym miał GPS.
Dzieki czemu będę mógł sprawdzić w kompie jak bardzo się pogubiłem :).

No i staram się regularnie biegać wiec tempo i i ilość kilometrów zrobionych by się przydała.
i co myślicie o takim wynalazku?

https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/p/574602

ewentualnie jakieś inne sensowne #smartwatch może #polar ?
  • 10
@Sl_w_k_1: myslimy, ze bedzie dosc niewygodny ze wzgledu na maly ekran na ktorym niewiele danych zobaczysz. Ogolnie opaski sa tak srednio polecane jesli chodzi o bieganie, lepiej chyba jakis pelnoprawny zegarek, z mozliwoscia konfiguracji wyswietlanych danych, co chcesz widzec na ekranie itd.

Podstawowe pytanie brzmi, po pierwsze ile $$$, po drugie czy twoje biegi na orientacje (?) pozwalaja na uzywanie urzadzenia ktore bedzie cie prowadzic bo uprzednio zdefiniowanej sciezce (nie kazdy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: ile kasy? Nie wiem raczej mniej niż więcej. Ale ostatnio znajoma mistrzyni bno chwaliła się garminem który ma od sześciu lat. Więc bardziej zależy mi na sprzęcie typu kupić i używać.
BnO pozwala na używanie zegarków bo trasę jaka biegniesz poznajesz dopiero na starcie.
Dopiero po zawodach wrzucasz ślad do kompa i porownujesz z mapą.
@cube: broń Boże, mapę to ja mam w ręku
Potrzebuje czegoś coś odpowiednik endomondo czyli zapisze ślad po którym biegłem
plus jakiś funkcje które mi się przydadzą przy treningach
@Sl_w_k_1: wg mnie wygląda spoko. Da się wyrwać taniej, ale używane, a tu jak rozumiem jest nowy. Ważne tylko żeby w komplecie był paragon czy faktura, żeby nie było problemów z ewentualną gwarancją.