Wpis z mikrobloga

#budownictwo #remontujzwykopem #developer #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #januszebudownictwa Mircy jakiej firmy gladź polecacie na mieszkanie w stanie developerskim - na ścainie tynki gipsowe dosyć gładkie, jak by się uprzeć to wystarczy wyszlifować i gładź. Czy przy tskiej grubości firma gładzi ma znaczenie?
l3cho - #budownictwo #remontujzwykopem #developer #mieszkanie #mieszkaniedeweloperski...

źródło: comment_TNbvy9q475Wn1Rr56dw9DTcS8SvemMU6.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Moritz90: O kurde ani jednej firmy nie kojarze, czyli rozumie że atlasy, cekole i acryl putze odpadaja? Mogę brać w wirkach czy nie warto i kupić gotowe?
  • Odpowiedz
@l3cho: powiem tak... robię za Odra i to są produkty które znam i mogę Ci z czystym sumieniem polecić, ze: nic nie odpadnie, nie będą się łuszczyć czy inne cuda działy. Kosztują może ciut więcej ale to porządny materiał i warty ceny. Robiłem kiedyś mały remont u ex #rozowypasek to jedno co odradzam to gładź ze śnieżki - porażka. Na ścianie była gładź Gipser? Gipsar? Grunt zjadł ta
  • Odpowiedz
@l3cho: polecany jest knauf superfinish, ale nim nie robiłem.
Od siebie polecam nowa gładź Altlas GTA.
Nie żałuj kasy i nie kupuj dziadostwa, chyba, że cię stać na drugi remont.
  • Odpowiedz
@l3cho: tam kolega tez napisał knauf superfinish - taki z fioletowa opaska... albo uniflott - tez jest spoko. Można spróbować coś od Siniata, ale generalnie on słabo ciągnie. Raz kupiłem swoim chłopakom to narzekali ze Rigi najlepszy
¯\(ツ)
  • Odpowiedz