Wpis z mikrobloga

Strój kobiet w lato jest ciekawostką. Tyle się mówi o mitycznym równouprawnieniu, jednak gdy się w upał wyjdzie na ulice, widzi się dziwne sceny. Ubrania ze skrawków materiału, za małe shorty, tak, że widać 3/4 dupy. Jako facet, mam wrażenie, że każda z nich nosi wielki transparent z napisem "Wyruchaj mnie". Gorąco im? Mi też gorąco, ale nie noszę spodenek, gdzie wystają mi pośladki, a im często nawet więcej wystaje. Do sklepu wchodzę w koszulce, a nie w szmacie bez pleców.
Lato to taka pora roku, gdzie możesz odsiać #!$%@? wzrokowo, bo są kobiety, które ubierają się odpowiednio. Na pewno bardziej ciekawi mnie zwiewna, kolorowa sukienka niż wystawione dupsko na widok publiczny.

Ha! Jeszcze jakby miały co pokazać, ale większość to białe dupsko z nadwagą :D

#kobiety
#rozowepaski
#ubrania
#modadamska
  • 16
  • Odpowiedz
@h0llow00: jaki ty głupi jesteś. Wystarczy ubrać spodenki, które mają 10-15 cm więcej materiału przy dupie i już laska wygląda lepiej. Zgadzam się z OP, że lepsze są zwiewne kobiece sukienki, (które btw dużo lepiej wentylują niż obcisły dżins) niż te julkowate obcisłe spodenki i wary na wierzchu.

Ciekawa jestem czy jakby faceci chodzili w spodenkach, spod których im wór wystaje, to by wszyscy byli tacy zachwyceni.
  • Odpowiedz
@h0llow00: i masz racje. Moja dupa nie nadaje się do krotkich spodenek dlatego nosze dłuższe lub właśnie wspomniane zwiewne spodenki. Szkoda tylko, że pozostałe dziewczyny, którym zwyczajnie NIE WYPADA chodzić z gołymi dupami po ulicy nie mają takiej samoświadomości.
  • Odpowiedz
niech się ludzie ubierają jak chcą, skończmy z tym mentalnym zaściankiem w Polsce.


@h0llow00: To nie ma nic wspólnego z żadnym "mentalnym zaściankiem". Nie wszyscy ludzie mają po prostu ochotę oglądać takie rzeczy (wylewający się tłuszcz, czy to kobiecy, czy męski) na ulicy.
  • Odpowiedz
to co, ulańce w domu mają siedzieć albo workiem się zakrywać? Widzisz co piszesz?


@h0llow00: Fajny chochoł, taki niezbyt zakamuflowany. Nie mają się zakrywać workiem tylko nosić odpowiednie do swojej sylwetki ubrania kiedy są w przestrzeni publicznej.
  • Odpowiedz
haha a Ty będziesz wyznaczał kto może co zakładać czy jakaś komisja myślozbrodni ds ubioru?


@h0llow00: Nie ja, tylko uniwersalne normy społeczne i zasady współżycia obywatelskiego. To co wypada ubrać wyznacza zdrowy rozsądek i poczucie smaku - coś czego ewidentnie ci brakuje, bo głupi jesteś jak paczka gwoździ.
  • Odpowiedz
@h0llow00: „niech ludzie noszą co chcą”, ale przyznaj, że gdybys zobaczył faceta, który ma spodenki szerokości paska, spod których wystaje mu worek, to byś się pewnie na niego rzucił z maczetą.

@Yukio_Mishima to są podwójne standardy czy mi się wydaje? Bo jak dziewczyna chodzi z dupą na wierzchu to jest ok, bo jest dziewczyną, ale jak facet by to zrobił... upalujmy go.
  • Odpowiedz