Wpis z mikrobloga

  • 21
Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą tutaj depresję z lenistwem. To ja, od x lat walcząc z tym dzień w dzień (z depresją) wstaję i robię co trzeba a kolesie w sile wieku leżą i stękają tylko całymi dniami, marnując swoje najlepsze lata, bo w innym wypadku by trzeba pójść do pracy, zrobić coś z sobą i, przede wszystkim, wziąć odpowiedzialność za siebie. Zaznaczam NIE WSZYSCY tutaj. Wqrwia mnie to czasem i mam ochotę jednego z drugim wziąć i wytrzaskać po pysku żeby się ocknął i przestał się durnymi wymówkami zaslaniać. I robić "złą reklamę" ludziom naprawdę chorym.
Spływają po mnie minusy i obelgi więc sobie możecie od razu darować.
#oswiadczenie #przegryw #depresja ##!$%@?
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@poganka: Masz 100% racji! Rzygać mi się chce jak patrze na takie ameby bez ambicji, które jedyne co potrafią to leżeć cały dzień oglądając seriale/gry, narzekając na to jak to mają ciężko i w ogóle...
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@CLIXU depresja czy nie każdy ma życie do przeżycia i, bynajmniej mi (mnie?) by było wstyd obtaczać innych odpowiedzialnością za swoje życie.
  • Odpowiedz
@poganka:

Jeden - jest różnica między depresją nieleczoną a depresją leczoną, stwierdziłaś że już z nią od długiego czasu walczysz, znasz jej mechanizm, mimo chwili słabości bierzesz się za siebie i z tym żyjesz. Inni nie mają tego szczęścia, albo są jeszcze mocniej chorzy, albo jeszcze nie osiągnęli tego punktu co ty.

Dwa - tak jak napisał @ShoutiiB jednym z najczęstszych objawów depresji jest prokrastynacja i brak jakiejkolwiek motywacji
  • Odpowiedz
@poganka: W porównaniu do ciebie czytam (i umiem czytać) - NIE WSZYSCY ale jednak

wytrzaskać po pysku żeby się ocknął i przestał się durnymi wymówkami zaslaniać


Jak niby masz stwierdzić czy ktoś szuka wymówek, czy ma cholernie głęboki
  • Odpowiedz