Wpis z mikrobloga

Strzegomiański prawiczek ma o sobie wielkie mniemanie i uważa się za niezwykle inteligentną osobę, a przez 3 lata siedząc w tym "biznesie" patostrimów do tej pory nie pojął jak one funkcjonują. Banuje ludzi na potęgę, skipuje donate, wyzywa i chce mieć stypę na patostrimie. On powinien dostać jakiś tytuł DZBANA ROKU, bo nie pojmuje że to właśnie ci hejterzy, trolle, shoterzy, robią robotę u niego na strimie i promują kanał robiąc show. Powinien uczyć się od Konona, bo pomimo że to całe Uniwersum jak dla mnie jest trochę nudnawe, przyznam że zdarzało mi się to oglądać dla samych troll donate, fani Kononowicza mają tak twórczą wyobraźnie że nie jeden pacjent z Choroszczy by przy nich wymiękł... To właśnie oni utrzymują to Uniwersum Konona przy życiu swoją aktywnością na czacie i w donejtach. Tylko że tam nikt nie banuje jak u Prawiczka. Dla mnie patostrimer który banuje ludzi to dzban nad dzbanami który sam sobie strzela w stopę a później płacze nad swoim losem, tak jak Prawiczek czy ten drugi cymbał Minoko.
#danielmagical #patostreamy #bystrzaktv #kononowicz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@StraponPrawilnosci: najlepiej wcale tego nie oglądać i typ umrze śmiercią naturalną .. sam zniszczy swój kanał .. teraz ma dość dużo widozw bo nikt nie streamuje patoli .. ale jak wroci magical taki prawiczek będzie miał połowę mniej widzów .. dojdą jakieś inne nowe kanały i prawiczek całkiem odejdzie w zapomnienie i będzie streamował dla 200 osób .. kwestia czasu